Plus Fun już u 100 tys. klientów Plusa

Liczba nowych użytkowników aplikacji Plus Fun przekroczyła już 100 tysięcy! Tylu klientów zarówno pobrało, jak i wykazało się aktywnością, a wszystko to w niecałe półtora miesiąca! Plus Fun to nowoczesna aplikacja na smartfony dostępna tylko dla klientów sieci Plusa, w której codziennie można znaleźć bogatą ofertę różnorodnych materiałów wideo.

Nowa wersja aplikacji Plus Fun została udostępniona 29 maja i według danych platformy Firebase do 8 lipca pobrało i skorzystało z niej ponad 100 tysięcy osób. Aplikacja cieszy się bardzo dobrą opinią wśród użytkowników – średnia nota w Google Play to 4,4, natomiast w App Store to 4,5.
Klienci Plusa korzystający z aplikacji Plus Fun mają możliwość oglądania za darmo i bez reklam, a także bez opłat za zużycie Internetu, bogatej i codziennie odświeżanej oferty materiałów wideo. Znajdują się w niej filmy, seriale, dokumenty, programy eko, sport, newsy, rozrywka, kanały telewizyjne i wiele więcej. Plus Fun to także konkursy, w których można wygrać atrakcyjne nagrody.
Obecnie w Plus Fun:

  • Można oglądać kanał telewizyjny Polsat Games, stworzony przez graczy dla graczy i fanów esportu oraz pasjonatów nowych technologii i anime. Jego ofertę stanowią turnieje i rozgrywki ligowe związane ze wszystkimi najpopularniejszymi grami świata, takimi jak Counter Strike: Global Offensive, Rainbow Six Siege, FIFA i przede wszystkim League of Legends. Polsat Games to również recenzje, wywiady a także relacje z branży esportowej i gamingowej.
  • Miłośnicy filmowej rozrywki mogą obejrzeć zabawną komedię „Poznaj mojego tatę”, która przez najbliższy tydzień będzie dostępna w kategorii Film.
  • Trwa konkurs dla fanów siatkówki, w którym na zwycięzców czekają video spotkanie z reprezentantem Polski w piłce siatkowej mężczyzn, oryginalna koszulka Adidas reprezentacji Polski z personalizowanym nadrukiem oraz kod na awatar, który będzie umieszczany na trybunach podczas meczu siatkarskiego.

Wciąż dostępna jest promocja, dzięki której klienci, którzy zarejestrują się w aplikacji otrzymają jednorazowy pakiet 10 GB.

Komercyjne 5G tu i teraz dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu od 11 maja

Z aplikacji Plus Fun mogą korzystać klienci wszystkich rodzajów ofert sieci Plus, a można ją pobrać z Google Play i App Store:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.polkomtel.plusfun&hl=pl
https://apps.apple.com/pl/app/plus-fun/id1405449422?l=pl

Więcej informacji na stronie http://www.plus.pl/plusfun

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl