TCL CashBack na jeden z wybranych modeli telewizorów

Kupując do końca lipca jeden z wybranych modeli telewizorów TCL można wziąć udział w ogólnopolskiej akcji CashBack. Kwota zwrotu jaką może otrzymać uczestnik wynosi nawet 1200 zł.

Firma TCL Polska przygotowała dla swoich klientów nową, atrakcyjną ofertę. W ramach rozpoczynającej się dzisiaj akcji promocyjnej TCL CashBack mogą oni otrzymać zwrot części kosztów zakupu jednego z wybranych telewizorów. Akcją objętych jest 7 serii i aż 17 modeli telewizorów, zaczynając od EP64 po flagowy X10 Miniled oraz najnowsze telewizory z serii TCL QLED TV: C81 i C71. Aby wziąć udział w programie i uzyskać zwrot, wystarczy w czasie trwania akcji promocyjnej zakupić u jednego z autoryzowanych partnerów wybrany produkt objęty promocją.

Kwota zwrotu wynosi od 200 zł w przypadku modelu 55EP640, aż do 1200 zł w przypadku serii TCL 65X10 Miniled i najnowszego QLED TV z serii TCL 75C81. Szczegółowa lista modeli biorących udział w akcji oraz kwoty zwrotów CashBack za poszczególne z nich przedstawione są w tabeli:

Promocja trwa od 22 czerwca do 31 lipca 2020 roku, a jej szczegółowy regulamin można znaleźć (ja bym napisał: znajduje się) na stronie www.TCLCashBack.pl

W akcji udział biorą wyłącznie telewizory zakupione u wybranych dystrybutorów na terenie Polski – są to sieci Media Expert, RTV EURO AGD, Neonet, Komputronik i My Center. Zakupu można dokonać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

Uczestnicy akcji mogą wystąpić o zwrot w ramach CashBack nie wcześniej niż po 30 dniach od  dnia zakupu telewizora i nie później niż 60 dni od zakupu. W tym przedziale czasu należy zarejestrować się na stronie www.TCLCashBack.pl używając numeru seryjnego urządzenia jako kodu logowania, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zwrot następuje na wskazany przez uczestnika programu rachunek bankowy w ciągu 14 dni od zakończenia procesu weryfikacji wniosku. Warunkiem przyznania zwrotu jest zachowanie oryginału dowodu zakupu – paragonu lub faktury.

Szczegółowe informacje na temat promocji oraz jej regulamin dostępne są na stronie www.TCLCashBack.pl

źródło: TCL

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]