Rozmowa w 50 językach bez nauki – to możliwe

Paraliżująca bariera językowa to już przeszłość. Płynna rozmowa w 50 językach bez nauki – to możliwe

Nastała era swobodnej komunikacji wielojęzykowej  – bez lat żmudnej nauki, zapamiętywania słówek oraz obaw, że zostaniemy źle zrozumiani.

rozmowa

Polska firma proponuje rozwiązanie, które ułatwia porozumiewanie się w wielu językach. W dobie globalnej pandemii coraz chętniej korzystają z niego medycy i służby porządkowe, udzielając wyspecjalizowanej pomocy obcokrajowcom.

Jak wykazują prowadzone obserwacje, coraz więcej osób nie wyobraża sobie zagranicznego wyjazdu bez zabrania ze sobą tłumacza mowy. Dla wielu urządzenie stało się niemalże tak samo niezbędne podczas podróży jak okulary czy dokumenty tożsamości. Po translatory coraz chętniej sięgają również przedstawiciele branż niezwiązanych z turystyką. W czasach pandemii koronawirusa coraz częściej zaliczają się do nich pracownicy służb medycznych i administracji, dla których liczy się szybki i bezpośredni kontakt z osobami mówiącymi w innych językach.

Elektroniczny tłumacz mowy to skuteczna pomoc, z której korzystają biznesmeni, osoby, których rodziny mieszkają za granicą, pracownicy instytucji państwowych oraz zagraniczni studenci. Urządzenia pomagają nie tylko w codziennej komunikacji. Rozwinięte funkcje językowe oraz zastosowanie branżowego słownictwa staje się przydatnym narzędziem, chętnie wykorzystywanym przez liczne instytucje, w tym organy porządkowe. Wiele osób deklaruje, że tłumacze elektroniczne sprzyjają przełamywaniu barier komunikacyjnych. Dzięki nim styczność z językiem obcym przestaje być utrudnieniem i staje się ciekawym oraz rozwijającym doświadczeniem.
Jedną z marek wiodących na rynku tłumaczy elektronicznych jest Vasco Electronics. Polska firma od kilkunastu lat zajmuje się produkcją urządzeń, które ułatwiają komunikację w wielu językach. Topowy model marki – Vasco Mini 2 – jest skuteczny, lekki i mieści się w kieszeni. Obsługuje ponad 50 języków oraz zapewnia nieprzerwany i nielimitowany dostęp do darmowego Internetu na tłumaczenia w ponad 150 krajach. Vasco Mini 2 to także gwarancja wysokiej jakości tłumaczeń. Obecnie wynosi ona aż 96%, co  zapewnia użytkownikom naturalne brzmienie i precyzyjną komunikację. Wachlarz dostępnych w urządzeniu języków to zestaw, dzięki któremu można z łatwością porozumieć się z ponad 90% ludzkości.

To jednak nie koniec. Vasco Electronics informuje o kolejnych rozwiązaniach, które przyczynią się do zniwelowania barier komunikacyjnych. Firma pracuje nad udoskonalaniem technologii pozwalającej na płynne porozumiewanie się w wielu językach. Ponadto zapowiada wdrożenie wielu przydatnych i innowacyjnych funkcji. Nowości możemy spodziewać się jeszcze tej jesieni.

Zachęcamy do pozostania w kontakcie i śledzenia najnowszych wydarzeń.

źródło: Vasco Electronics

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: