Test Xblitz X300 PRO – zestaw głośnomówiący z transmiterem FM

Opisywane urządzenie wykonane jest z bardzo dobrej jakości tworzywa sztucznego. Idealnie spasowane – nic nie trzeszczy.  Kolor czarny sprawia, że będzie idealnie pasować wewnątrz każdego pojazdu. Gadżet jest lekki i zgrabny. Długość maksymalna to niecałe 9,6 cm, a szerokość w najszerszym punkcie to 4,7 cm. Opisywany produkt powinien bez najmniejszych problemów zagościć we wszystkich samochodach nie zajmując sporo miejsca.

Xblitz X300 PRO
Xblitz X300 PRO

Z przodu urządzenia znajduje się mały ekran LED, który wyświetla komunikaty w miłym dla oka niebieskim kolorze. Prosta forma wyświetlacza zapewnia łatwy odczyt i nie rozprasza kierowcy. Po przekręceniu kluczyka w stacyjce – zanim samochód zostanie uruchomiony – na wyświetlaczu urządzenia wyświetlane jest aktualne napięcie, a po chwili wyświetlana jest zapamiętana częstotliwość transmitera FM.

Dodatkowo zestaw posiada dwa wejścia USB, wyjście typu AUX oraz port na kartę microSD, dzięki czemu możemy również wykorzystać swoje radio samochodowe do słuchania swojej ulubionej muzyki.  Obsługuje też QuickCharge 3.0, która to technologia pozwoli szybko naładować akumulator mobilnego urządzenia. Testy przeprowadzone przez firmę Qualcomm wskazują, że naładowanie akumulatora o pojemności 2750 mAh od 0 do ponad 70% zajmuje tylko 30 minut.

Xblitz X300 PRO
Xblitz X300 PRO

Dwustronne gniazdo USB (EASY-USB) ułatwia podłączenie kabla zasilającego. Podczas testu używałem sprzęt do ładowania smartfona, równocześnie z podłączeniem „do fajki” nawigacji – nie zauważyłem, aby zbytnio się przy tym nagrzewał. Warto przy tym wiedzieć, że urządzenie podczas ładowania monitoruje aktualne napięcie prądu w gnieździe zapalniczki.

7 komentarzy do “Test Xblitz X300 PRO – zestaw głośnomówiący z transmiterem FM

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: