Test Xblitz X300 PRO – zestaw głośnomówiący z transmiterem FM

Urządzenie włącza się automatycznie, gdy jest podłączone do gniazda zapalniczki samochodowej. Testowany zestaw głośnomówiący z transmiterem FM może być używany z zasilaniem z gniazda zapalniczki 12V jak i 24V. Innymi słowy, można go używać zarówno w samochodach osobowych jak i ciężarowych

Xblitz X300 PRO

Zestaw głośnomówiący z transmiterem FM korzysta z głośników w samochodzie, dzięki czemu nie tracimy możliwości rozmowy telefonicznej, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo swoje i pasażerów oraz gdy słuchasz ulubionej muzyki.

Xblitz X300 PRO
Xblitz X300 PRO

Do zestrojenia z radiem służy duże, wystające wielofunkcyjne pokrętło. Kręcąc nim w lewo bądź w prawo ustawiamy częstotliwość transmitera, a po połączeniu i przekazywaniu muzyki przełączamy pomiędzy poprzednim a następnym utworem. Wciskając pokrętło odbieramy, lub kończymy rozmowę, zaś dwukrotne jego naciśnięcie powoduje wybranie ostatniego numeru. Podczas rozmowy telefonicznej regulując pokrętłem możemy przyciszyć bądź pogłośnić rozmówcę.  Obok pokrętła umieszczono czuły mikrofon.

Krótką rozmowę można zobaczyć na filmiku

Xblitz X300 PRO to wielofunkcyjne urządzenie, które wzbogaci starszy samochód o dodatkowe brakujące funkcje. Po sparowaniu urządzenia z telefonem za pośrednictwem Bluetooth możemy bezpiecznie podróżować samochodem prowadząc jednocześnie rozmowy telefoniczne, nie narażając bezpieczeństwa swojego i innych użytkowników ruchu drogowego; a jak wiadomo za prowadzenie samochodu i korzystanie z telefonu grozi mandat i punkty karne:

Na podstawie art. 45 ust. 2 pkt 1 Ustawy Prawo o ruchu drogowym oraz art. 97 Kodeksu wykroczeń policjant może wystawić kierowcy mandat karny na kwotę maksymalnie 200 złotych oraz przyznać mu do 5 punktów karnych”.

7 komentarzy do “Test Xblitz X300 PRO – zestaw głośnomówiący z transmiterem FM

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: