Recenzja Philips Hue – inteligentnego systemu oświetlenia

Nowe technologie w domu nie dziwią. Odpowiednio dobrane żarówki mogą stanowić element wystroju wnętrza, tworzyć jego klimat, poprawiać nastrój i oszczędzać energię elektryczną. W tym celu wymyślono oświetlenie inteligentne. Philips Hue to inteligentne rozwiązanie pozwalające łatwo sterować światłem i tworzyć odpowiednią atmosferę dopasowaną do każdej chwili spędzanej na zewnętrz lub w domu.

Recenzowany zestaw inteligentnego oświetlenia, charakteryzuje się dodatkowymi funkcjami, których do tej pory nie można było uzyskać za pomocą pilota czy włączników.

Philips Hue
Philips Hue

W skład zestawu wchodzi specjalny, prosty w podłączeniu mostek do lamp Philips Hue. To serce naszego systemu, dzięki któremu stworzymy swój unikatowy, osobisty system zarządzania światłem w najbliższej nam przestrzeni.

Mostek Philips Hue to niewielkie, ergonomiczne urządzenie, które z łatwością wkomponujemy w każdą przestrzeń w domu. Może być zainstalowany w dowolnym miejscu na ścianie lub blacie. Zestaw zawiera także kabel sieciowy Ethernet oraz zasilacz.

Najważniejsze cechy:

 • Umożliwia sterowanie wszystkimi produktami Philips Hue
 • Indywidualny system zarządzania oświetleniem
 • Nieograniczone możliwości kreowania światła w Twoim otoczeniu
 • Obsługuje nawet do 50 punktów świetlnych Philips Hue
 • Mostek Philips Hue działa wraz z:
  • lampami i źródłami światła z serii Philips Hue
  • przełącznikiem dotykowym Philips Hue Tap
 • Komfortowe zdalne sterowanie za pomocą aplikacji Philips Hue
 • Możliwość dowolnego programowania ustawień światła, także osobno w każdym wnętrzu
 • Współpracuje z Amazon Alexa, Apple HomeKit i Google Home z Asystentem Google, umożliwiając sterowanie za pomocą głosu
 • Zestaw zawiera: mostek, kabel sieciowy Ethernet, zasilacz

Po zainstalowania mostka Philips Hue w dowolnym momencie możemy budować wspaniały nastrój chociażby w pomieszczeniach, takich jak sypialnia, salon czy łazienka. Odpowiednio dobrane zestawy przydadzą się też w przedpokoju, niezależnie od jego rozmiaru.

W ofercie Philips Hue dostępne są także ozdobne lampy, paski LED i nowoczesne akcesoria.

Za ich sprawą można zakosztować odrobiny luksusu i wprowadzić do domu elementy nowoczesności.

Czy lubicie proste rozwiązania? Martwicie się, że instalacja i obsługa takiego sprzętu będzie skomplikowana i będzie trzeba skorzystać z pomocy specjalisty? Nic bardziej mylnego. Recenzowany zestaw jest on przeznaczony dla każdego, dlatego obsługa jest bardzo prosta. Wystarczy podłączyć mostek Philips Hue, połączyć je przez aplikację z telefonem przez sieć i możecie od razu zacząć z niego korzystać. Każde urządzenie konfiguruje się dosłownie w dwie minuty, a prosta obsługa sprawia, że nie trzeba być znawcą technologii, aby je obsługiwać.

17 komentarzy do “Recenzja Philips Hue – inteligentnego systemu oświetlenia

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: