Niebieskie hortensje na tapecie Motorola Razr 5G

Niebieskie hortensje – tym razem trafił do mnie również taki wyjątkowy, wyróżniający się z tłumu smartfon – Motorola Razr 5G.

 

Niebieskie hortensje

Nie tak dawno przybył do mnie piękny materiał od https://www.minerva.com/ – w niebieskie hortensje.  Jak niektórzy z Was wiedzą mam różne hobby. Szycie jest jednym z nich, ale również kocham robić zdjęcia i testować nowe urządzenia.

Szczególnie te, które wyróżniają się z tłumu. Od tak trochę jak ja 🙂 Kolory wśród szarości codziennego dnia. Tym razem trafił do mnie również taki wyjątkowy, wyróżniający się z tłumu smartfon – Motorola Razr 5G.

Może nie ma w sobie topowych podzespołów, ale mimo wszystko działa płynnie i przede wszystkim potrafi zawładnąć kobiecym sercem 🙂 A moje troszeczkę bardziej zabiło, gdy do rąk wzięłam tą maleńką puderniczkę. Cały czas jestem przekonana, że to właśnie składane smartfony zawładną niedługo naszym rynkiem. Pojawia się ich coraz więcej i są coraz bardziej dopracowane. Nawet niedawno miałam okazję pobawić się pierwszym składanym laptopem – Lenovo X1 Fold. Już go uwielbiam.

Niestety z racji ceny jest on na razie tylko w zasięgu moich marzeń. Ale kto wie – za rok może dwa 🙂 Na dzień dzisiejszy nie pozostaje nic innego jak zejść na ziemię i sięgnąć po coś bardziej dostępnego – czyli Motorolkę. Ten składany smartfon wygląda prześlicznie. Zresztą zobaczcie sami:

Motorola Razr 5G towarzyszyła mi przez ostatnie 2 tygodnie nie tylko przy szyciu nowej sukienki, ale również podczas jej sesji zdjęciowej. Nawet uszyłam dla niej specjalnie mini torebkę 🙂 Ot tak, żeby miała mięciutko i wygodnie podczas spacerów.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: