„Mobilna Bitwa” – Wyzwanie z konkursem – Edycja 2

Mobilna Bitwa – To już dzisiaj! Właśnie ruszamy z 2 edycją wyzwania fotograficznego, wraz z serwisem Mobile Fotografie, o nazwie #MobilnaBitwa.

Cześć. Jestem Diana i kocham wykonywać zdjęcia smartfonem. Nie od dziś wiadomo, że najlepszy aparat, to ten, który zawsze mamy przy sobie, a telefon mamy praktycznie zawsze.  Tym bardziej, że smartfony z każdą nową odsłoną zyskują coraz to lepsze aparaty.

Nie przejmuj się jednak jeżeli nie posiadasz modelu z najwyższej półki, bo nie od dziś wiadomo, że to nie aparat czy telefon wykonuje zdjęcie, a człowiek, który za nim stoi. Dlatego niezależenie od tego czy posiadasz smartfon za kilkaset czy za kilka tysięcy zł, to wyzwanie jest również dla Ciebie. Razem z Tymkiem z https://mobilefoto.pl/ chcemy zmobilizować Cię do innego spojrzenia na świat i Twoją okolicę – spojrzenia obiektywem z Twojego telefonu.  A więc chwyć smartfon w rękę, idź na spacer, rób zdjęcia i pokaż nam swoją okolicę.

Nie pstrykaj jednak zdjęć bez rozmysłu. Podejdź do tego wyzwania poważnie i przemyśl dokładnie każdy temat zdjęć. A jest ich aż 15. Nie martw się. Nie musisz wykonywać wszystkich zadań. Wybierz te tematy, które są Ci najbliższe i podziel się efektami – o ile masz na to ochotę i chcesz, aby inni zobaczyli również Twoje dzieło. A oto tematy:

Co będziesz z tego mieć?

 • Przede wszystkim satysfakcję
 • Nowe doświadczenie
 • Rozwiniesz swoje umiejętności fotograficzne
 • Spojrzysz na fotografię inaczej, dokładniej
 • Rozbudujesz swoje portfolio
 • Lepiej poznasz swój smartfon, a może odkryjesz funkcje, które wcześniej nie znałeś / znałaś ?
 • Zrobisz coś dla siebie
 • Możesz wygrać ciekawe upominki w konkursie

Sprawy techniczne:

 • 15 zadań – nie musisz wykonywać wszystkich zadań, może to być tylko 1. Pamiętaj jednak, że im więcej wykonanych zdjęć, tym bardziej rozwiniesz swoje umiejętności i będziesz mieć z tego więcej satysfakcji
 • Publikacja zdjęć – zdjęcia możesz publikować na swoich socjal mediach (Instagram, Twitter, FB lub na swojej stronie), ale pamiętaj o tym, aby wrzucić link do zdjęcia pod postem konkursowym na FB TechnoSenior lub Mobilne Fotografie. Wrzucając zdjęcie na Instagrama dodaj tag #mobilnabitwa oraz oznacz na zdjęciu konta @technoseniorpl oraz @mobilnefotografie . Pamiętaj: Zdjęcie musi być publiczne, abyśmy mogli je zobaczyć. Ponadto powinno posiadać informację o tym, którego tematu dotyczy i z jakiego telefonu zostało wykonane.
 • Czas trwania – wyzwanie trwa od 03.06.2021r. 20:00 do 06.07.2021r. do godziny 24:00 . W tym okresie wystawiaj swoje zdjęcia na portale społecznościowe.
 • Podsumowanie – Po zakończeniu wyzwania pojawią się 3 podsumowania. Tymek z https://mobilefoto.pl/ wykona swoje podsumowanie, ja swoje, a trzecie będzie naszym wspólnym. To w nim pojawią się wybrane zdjęcia z wszystkich zgłoszonych prac. Zdjęcia będą oceniane pod kątem każdego zadania, a najlepsze pojawią się w galerii na obu serwisach. Jeżeli chcesz, aby Twoje zdjęcie nie umknęło mi uwadze, to możesz dodatkowo podesłać je na adres: konkurs@technosenior.pl . Koniecznie zajrzyj jak wyglądało to w poprzedniej edycji: TUTAJ oraz TUTAJ

Ale to nie wszystko 🙂  Dla 2 najlepszych prac (1 osoba może wygrać tylko 1 nagrodę) przewidzieliśmy drobne upominki. Są to: 2 telefony Realme 5i o wartości 599 zł. Sponsorem obu nagród jest realme Polska. Smartfony są fabrycznie zapakowane i pochodzą z chińskiej dystrybucji. Oznacza to tylko tyle, że w środku znajduje się ładowarka z końcówką chińską nie europejską. Nie posiadają też gwarancji producenta.

Test realme 8 5G – smartfon 5G przyjazny dla portfela

Pełny regulamin konkursu znajdziesz poda adresem: https://techno-senior.com/regulamin-konkursu-mobilna-bitwa-2021

Realme 8 i Realme 8 Pro
Realme 8 i Realme 8 Pro

Do dzieła!

Nie odkładaj zadań na później. Systematyczna praca sprawi, że w ciągu najbliższego miesiąca bez problemu powinno udać Ci się zrobić większość z tematów. A może będą to wszystkie?

Ja i Tymek również przyłączymy się do wyzwania i będziemy robić zdjęcia razem z Tobą. Tym razem będzie nam towarzyszyć nic innego jak najnowszy model realme 8 Pro prosto od realme Polska

To jak dołączysz do wyzwania?

Diana Kisiała

Zarażam pasją do szycia i nowych technologii.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: