LG Smart TV – Apple TV+ 3 miesiące za darmo

LG Smart TV – Apple TV+ 3 miesiące za darmo

Pierwsza w tego typu oferta dla posiadaczy LG Smart TV na całym świecie – przez trzy miesiące będą mogli bezpłatnie oglądać oryginalne treści Apple

LG Smart TV - Apple TV+

Od 15 listopada posiadacze telewizorów LG Smart w ponad osiemdziesięciu krajach, w tym również w Polsce, będą mogli korzystać z Apple TV+ za darmo przez pierwsze trzy miesiące*. Promocja dotyczy wszystkich modeli LG Smart TV 2016-2021, 8K i 4K i jest dostępna dla osób, które zarejestrują się w promocji Apple TV+ do 13 lutego 2022 roku2. Aby skorzystać z oferty, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie w sklepie LG Content Store lub kliknąć baner reklamowy Apple TV+ w menu głównym LG TV.

Test LG Wing – smartfon o zupełnie nowych możliwościach

Apple TV+, dostępne we wszystkich telewizorach LG Smart, to pierwsza w pełni oryginalna usługa subskrypcji wideo i miejsce dla najbardziej pomysłowych twórców, oferująca wielokrotnie nagradzaną i inspirującą linię oryginalnych seriali i filmów. Między innymi przebojowy serial komediowy Ted Lasso, z Jasonem Sudeikisem w roli głównej, The Morning Show z Jennifer Aniston i Reese Witherspoon oraz epicka, budująca swój świat saga Fundacja, która jest pierwszą ekranizacją kultowej serii powieści Isaaca Asimova.
Nowe tytuły debiutujące w tym tygodniu to Dr Brain, pierwszy koreańskojęzyczny serial oryginalny oparty na popularnym koreańskim webtoonie autorstwa Hongjacga oraz Finch, będący kontynuacją światowego hitu na Apple TV+ – Greyhound, w którym główną rolę gra Tom Hanks.
Aby zapewnić maksymalną przyjemność z oglądania programów Apple TV+, telewizory LG Smart są wyposażone w najlepsze w swojej klasie technologie obrazu i dźwięku. Telewizory LG obsługują technologie Dolby Vision IQ i Dolby Atmos, dzięki czemu zapewniają najlepszą jakość obrazu i dźwięku podczas odtwarzania treści Apple TV+ przygotowanych w najnowocześniejszych technologiach Dolby.
Wygodę oglądania różnych produkcji na telewizorach z 2018 roku i nowszych dodatkowo zwiększa pilot LG Magic – sprawia, że nawigacja i wybór treści w Apple TV+ są niezwykle intuicyjne i łatwe. Widzowie mogą wskazywać, klikać i przewijać za pomocą kontrolera reagującego na ruch lub używać poleceń głosowych za pomocą wbudowanego mikrofonu, aby szybko wyszukiwać, odkrywać i oglądać różnorodne treści w popularnym na całym świecie serwisie streamingowym firmy Apple.

* Promocja dotyczy krajów, w których dostępne jest Apple TV+.

** Oferta dostępna z telewizorami LG 8K oraz telewizorami LG 4K w modelach od 2016 do 2021 roku. Oferta próbna musi zostać zrealizowana w okresie od 15 listopada 2021 r. do 20 lutego 2022 r. (kody realizacji nie będą wydawane po 13 lutego 2022 r.). Limit jednej oferty na jeden telewizor i Apple ID. Tylko dla nowych subskrybentów. Plan odnawia się automatycznie po cenie miesięcznej obowiązującej w danym regionie do momentu anulowania.

Wymagany jest Apple ID z zarejestrowaną metodą płatności. Obowiązują warunki i polityka prywatności firmy Apple. Oferta nie może być łączona z Apple One, innymi bezpłatnymi okresami próbnymi lub ofertami na Apple TV+. Warunki podlegają zmianom i mogą być modyfikowane lub anulowane w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Apple TV+ jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Apple Inc. Firma Apple nie jest sponsorem tej promocji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

źródło: LG 

2 komentarze do “LG Smart TV – Apple TV+ 3 miesiące za darmo

  • 4 listopada 2021 o 07:45
    Permalink

    Mam model oled z 2016 roku, po ściągnięciu apki apple+ mam propozycję darmowego oglądania tylko przez 7 dni a nie jak twierdzą autorzy tekstu 3 miesiące.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: