Test Bose Noise Cancelling Headphones 700 – świetny dźwięk i redukcja szumów

A jak wypada dźwięk?

I tutaj musze przyznać, że jest świetnie. Dźwięk wychodzący z tego zestawu jest bardzo czysty i wyraźny o niewielkiej ilości basów. Nie żeby był to jakiś mega minus, ale domyślnie nacisk jest bardziej na wokal, a nie niskie tony. Jeżeli chcemy więcej basów, to możemy skorzystać z korektora w aplikacji i w nim dostosować dźwięk do własnych preferencji. Dodany bas jest głęboki i bardzo miły dla ucha. Nie zmienia on też jakości płynącego dźwięku. Nadal jest na wysokim poziomie.

Bose Noise Cancelling Headphones 700
Bose Noise Cancelling Headphones 700

Nie ma powodów do narzekań również jeśli chodzi głośność. Jest wystarczająco głośno i donośnie. Tylko jeżeli ktoś zdecyduje się na kabel, to jest minimalnie ciszej.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Test Bose SoundLink Micro – wodoodporna muzyka

Bardzo mile jestem zaskoczona również ANC – przy najwyższym poziomi możemy niemalże całkowicie odciąć się od świata zewnętrznego. Prawdę mówiąc nawet przy wyłączonym ANC jest już całkiem nieźle – do uszu dochodzą głośniejsze dźwięki, ale otoczenie jest stosunkowo wyciszone. Da się rozmawiać, ale to tak trochę jakby był dźwięk przez ścianę. Zatem śmiało możemy Bose Noise Cancelling Headphones 700  zabrać ze sobą w podróż po miejskim zgiełku, pociągiem czy nawet samolotem. Zatem jeżeli szukasz słuchawek z dobrym ANC, to te na pewno są do rozważenia.

Słuchawki świetnie spisały się również podczas słuchania podcastów, telekonferencji oraz rozmowy telefonicznej. Moi rozmówcy słyszeli mnie dobrze i wyraźnie, podobnie ja ich.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl