Yamaha – pasja, która inspiruje

Yamaha – pasja, która inspiruje z portfolio UC w KONTEL

Yamaha

Znacie powiedzenie tradycja zobowiązuje? A gdyby chodziło o 130 lat tradycji? Tyle właśnie trwa historia marki Yamaha w dziedzinie ekspresji dźwięku.

Recenzja Creative Sound Blaster PLAY!4 – najlepsza jakość dźwięku online

Teraz za sprawą importera i dystrybutora KONTEL, polscy resellerzy mogą zaoferować swoim klientom dziedzictwo marki Yamaha, także w zakresie asortymentu UC, a więc zestawów głośnomówiących, soundbarów i wideokonferencji.

Pasja, która inspiruje

O marce Yamaha słyszał praktycznie każdy, niezależnie od tego czy jest pasjonatem muzyki, łodzi motorowych czy motocykli. W każdym z tych obszarów Yamaha jest liderem, kojarzonym z najwyższą jakością wykonania. Pod koniec XIX wieku założyciel firmy własnoręcznie zbudował pierwsze w Japonii organy piszczałkowe. Od tamtej pory po dziś dzień tradycyjne metody produkcji wsparte cyfrową technologią i pasją wykwalifikowanych pracowników pozwalają marce dostarczać na rynek unikalne produkty.

Perfekcyjna współpraca

W portfolio dystrybutora KONTEL znajdziesz rozwiązania Unified Communications marki Yamaha, takie jak zestawy głośnomówiące USB / Bluetooth / NFC, rozwiązania wideokonferencyjne all-in-one oraz soundbary i mikrofony dostosowane do różnych stylów pracy – nabiurkowe, oraz do noszenia w pomieszczeniu, pozwalające zwiększyć zasięg w trakcie spotkań wideo.

Test Poly Sync 40 – świetny zestaw do wirtualnych spotkań

Wspomniane rozwiązania umożliwiają efektywniejszą współpracę i większą produktywność zespołów, które potrzebują pozostawać w kontakcie, udostępniać treści i skutecznie zamykać projekty, bez względu na tryb pracy – stacjonarny, zdalny czy hybrydowy.

Strona dla użytkownika: https://www.kontel.pl/yamaha.html

Strona dla resellera: https://kontel.net/Yamaha-12718.html

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: