Test Mobvoi TicWatch E3 – sportowy smartwatch z Wear OS

Zegarek, z Androidem to połączenie tradycyjnego, inteligentnego zegarka kompatybilnego ze smartfonem i jednocześnie sportowa opaska. Czy to nie będzie dobry dzień, jeśli zaczniemy go od odrobiny ruchu? Wiem, nie możecie oderwać się od maila i ważnych telefonów, dlatego może warto zainteresować się sportowym zegarkiem.

Mobvoi TicWatch E3
Mobvoi TicWatch E3

Smart zegarek w moich oczach zaprezentował się bardzo nowocześnie, z dużą estetyką wykonania, wizualnie bardzo ładny, a szkło wyświetlacza 2.5D nadaje mu elegancję. Zaś kolor czarny będzie się także dobrze komponował zarówno z garniturem, jak i dresem sportowym.  Jakość wykonania stoi na dobrym poziomie, a cała konstrukcja robi dobre wrażenie. Warto docenić jakość spasowania – nic nie skrzypi, żaden element nie odstaje i nic nie ma zamiaru odpaść.

Mobvoi TicWatch E3
Mobvoi TicWatch E3

Zegarek jest lekki, waży zaledwie 32 g, dzięki czemu noszenie go na nadgarstku jest wyjątkowo komfortowe. Idealny zegarek sportowy do codziennego noszenia.  Silikonowy pasek zapewnia wygodne noszenie. Zapina się standardowo, jak zwykły pasek zegarka. Taki sposób zapinania to ogromny plus, ponieważ zegarek posiada naprawdę gęstą siatkę dziurek, dzięki temu można doskonale go dopasować, czyli mocno zapiąć na nadgarstku także bardzo drobnym kobiecym.

Test Maxcom FW42 Gold – smartwatch stworzony z myślą o kobietach

W tym przypadku mocne zapięcie to konieczność, gdyż zegarek czyta puls z nadgarstka i musi być mocno zapięty podczas biegu. Przy tak mocnym zapięciu wygoda paska ma bardzo duże znaczenie. W dodatku opaskę można łatwo zdjąć i umyć pod bieżącą wodą. Urządzenie wyróżnia wysoka klasa wodo- i pyłoodporności, poświadczona certyfikatem IP68.

Analizując w dalszym ciągu aspekt wizualny. Koperta zegarka została wykonana z  wytrzymałego poliwęglanu. Z przodu znajduje się dotykowy, kolorowy 1,3” ekran o rozdzielczości 360×360 pikseli. Pozwala on dostosować swój wygląd do naszych potrzeb.

Wyświetlacz dotykowy działa precyzyjnie nawet przy zamoczeniu. Kontrast jak i poziom jasności pozwala na obsługę zegarka nawet w słoneczny dzień.  Jednak, aby przeczytać wiadomość SMS, czy e-mail, warto poszukać cienia.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: