Recenzja HP ENVY Inspire 7220e – wszechstronna drukarka domowa

Podsumowanie

HP ENVY Inspire 7220e to urządzenie wielofunkcyjne, które świetnie sprawdzi się w domu czy w małym biurze. Jego obciążenie określone jest na 1000 stron miesięcznie. Zatem trzeba wziąć ten parametr pod uwagę podczas zakupów. Poza tym pozwala nam drukować zwykłe dokumenty, zdjęcia czy nadruki na kopertach itp. Skanowanie i kopiowanie dokumentów czy zdjęć to dla niej też żadne problem. W aktualnym czasie, gdy coraz częściej przenosimy się z biura do domu i pracujemy zdalnie tego typu urządzenie może nam się przydać i to nie jeden raz.

Bardzo ciekawą funkcją jest możliwość subskrypcyjnego napełniania tuszy. Ten mechanizm jednak nie jest mi dane sprawdzić z racji krótkich testów. Tutaj musiałabym mieć u siebie drukarkę przynajmniej z pół roku by móc coś więcej powiedzieć na ten temat. Na pewno na plus wypada intuicyjna obsługa, szybka konfiguracja i różne możliwości podłączenia. Do tego prosta i kompletna aplikacja HP Smart. Szkoda tylko, że funkcja z ciekawymi szablonami i zabawami do druku jest po angielsku. Nie mniej warto zatem spojrzeć w jej kierunku podczas zakupów.

Diana (Technosenior)

One thought on “Recenzja HP ENVY Inspire 7220e – wszechstronna drukarka domowa

  • 11 maja 2022 o 11:29
    Permalink

    Niedawno kupiłem sobie w media expert HP ENVY 6020e więc generacje wcześniej, ale za 479zł z media expert, jeszcze kodzik dostałem więc jest sztosik. Envy raczej udane, a służy mi do drukowania arkuszy do korków z matmy i chemii 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: