Recenzja GONET.TV – inteligentna telewizja internetowa – czy warto?

Recenzja GONET.TV – inteligentna telewizja internetowa – czy warto?

GONET.TV daje obecnie możliwość oglądania, bez podpisywania umowy 110 kanałów TV na żywo na dowolnym urządzeniu podłączonym do internetu, korzystać z bogatej biblioteki VOD oraz słuchać ponad 34 tysięcy stacji radiowych.

Platforma, umożliwia oglądania programów w jakości HD przy łączu o niskiej prędkości, tj. 3 Mb/s. Klienci nie są zobowiązani umowami i korzystają dopóki płacą.

Gonet.tv

GONET.TV działa na telewizorze, telefonie komórkowym, tablecie i komputerze. A jak sprawdziła się u mnie? Zapraszam do recenzji.

Spółka, która zarządza platformą powstała 2016 roku w Czechach, gdzie jest jednym z liderów rynku. Startup, założony przez grupę pasjonatów,  w krótkim czasie zadebiutował również na Słowacji i działa z sukcesem na obu rynkach pod nazwą Lepší.TV. Firma obecna jest także na rynku chorwackim.

GONET.TV oficjalnie zadebiutował w Polsce w marcu 2021r. oferując 1 zł za pierwszy miesiąc korzystania z pełnego pakietu, w tym wszystkich stacji premium. Jeżeli oferta spotka się z uznaniem klienta, wówczas opłata za kolejne okresy wynosi 29 zł za miesiąc lub 324 zł za rok.

Warto wiedzieć, że Platforma umożliwia oglądać telewizję online jednocześnie na większej ilości urządzeń. Jednak łączy to się z dodatkowymi kosztami 9.90 zł miesięcznie (maks. 2 razy). Oznacza to, że w tym samym czasie, można oglądać GONET.TV na maksymalnie trzech różnych urządzeniach.

Usługę należy zamówić na stronie internetowej w zakładce: zamowienie. Inny sposób nie jest możliwy. Za abonament można płacić kartą, przelewem, a nawet przekazem pocztowym.

Na podstawie porozumień unijnych, możemy oglądać telewizję GONET.TV na terenie całej Unii Europejskiej. Wystarczy tylko połączenie z internetem i konto założone w Polsce.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: