Huawei w Stambule – tablet E-Ink i słuchawki TWS

Huawei w Stambule zaprezentował gamę zaawansowanych i innowacyjnych produktów. Wśród nich między innymi pierwszy tablet MatePad Paper z ekranem E Ink oraz słuchawki FreeBuds Pro 2.

Huawei w Stambule

Mając na uwadze potrzeby klientów, Huawei stworzył potężny ekosystem produktów, które wykorzystując sztuczną inteligencję, zapewniają niezwykłą płynność użytkowania. Strategia koncentruje się na 6 głównych obszarach: innowacyjnych smartfonach, produktach niebędącymi smartfonami, ekosystemie HMS, usługach dla biznesu, rozwiązaniach dla motoryzacji oraz inteligentnym domu.

Test Huawei MatePad 11 – tablet z Harmony OS do mobilnej pracy

 Podczas wydarzenia, które odbyło się 23 czerwca 2022 r. w Stambule, Huawei przedstawił założenia strategiczne firmy na najbliższy czas, a także szereg najnowocześniejszych produktów, w tym: nowy składany smartfon Mate Xs 2, 16-calowe laptopy MateBook D 16 i 16s, pierwszy tablet MatePad Paper z ekranem E Ink, nowe produkty z rodziny smartfonów – nova Y70 i nova Y90 oraz słuchawki FreeBuds Pro 2.

Huawei nieustannie dąży do wprowadzania innowacji i udostępniania świata cyfrowego każdemu użytkownikowi, każdej rodzinie i organizacji. W związku z tym utrzymujemy wysokie nakłady na badania i rozwój oraz marketing w wielu kategoriach produktowych. Chcemy dostarczać konsumentom rewolucyjne innowacje i stale przewodzić rozwojowi branży – powiedział Derek Yu, President, Central Eastern Europe, Nordic & Canada, Huawei Consumer Business Group.

Huawei MatePad Paper: pierwszy tablet Huawei z ekranem E-Ink do notowania i pisania

Ponadto, podczas wydarzenia zaprezentowany został pierwszy tablet od Huawei z ekranem E Ink – model MatePad Paper. Urządzenie to doskonale sprawdzi się w ręku każdego, kto ceni sobie swobodę pracy kreatywnej i relaksu w dowolnym miejscu. Huawei MatePad Paper zapewnia doskonałe wrażenia z czytania w każdej sytuacji, co możliwe jest dzięki jego wyjątkowo smukłej obudowie i niewielkiej wadze (ok. 360 g).

Główną cechą tabletu jest jego 10,3-calowy wyświetlacz Huawei FullView Display, który otrzymał certyfikat TÜV Rheinland Paper Like Display jako pierwszy na świecie moduł wyświetlacza E Ink. Unikalne połączenie ekranu i pióra pozwala doświadczyć wrażenia pisania na papierze. Podczas pisania piórem na ekranie usłyszymy znajomy i przyjemny „szelest”, przypominający dźwięk poruszanego papieru, co pozwala zanurzyć się w pisaniu.

Huawei Freebuds Pro 2
Huawei Freebuds Pro 2

Huawei Freebuds Pro 2: pierwsze na świecie słuchawki TWS z Hi-Res Dual Sound System

W kategorii sprzętów audio, Huawei zaprezentował urządzenie, które zadowoli wszystkich fanów krystalicznie czystej muzyki i głosu – model FreeBuds Pro 2. Nowe słuchawki dokanałowe wyróżniają się doskonałą jakością dźwięku, osiągniętą dzięki Dual Sound System – dwóm, zintegrowanym przetwornikom cyfrowo‑analogowym (DAC) oraz przetwornikowi dynamicznemu z zaawansowaną technologią cyfrowej kontroli częstotliwości, opartemu na czterech magnesach.

Zestaw ten, w połączeniu z kodekiem LDAC High-Resolution, pozwala Huawei FreeBuds Pro 2 rozróżniać wysokie i niskie częstotliwości, zapewniając najczystszą jakość dźwięku. Jako pierwsze słuchawki typu TWS wyposażone zostały w system eliminacji hałasu otoczenia wykorzystujący trzy mikrofony. Umożliwia to o 15% skuteczniejsze redukowanie hałasu w porównaniu z poprzednim modelem, który i tak był już w tym wyjątkowo skuteczny. W niektórych scenariuszach można osiągnąć maksymalną głębokość redukcji szumów na poziomie do 47 dB.

Huawei FreeBuds Pro 2 posiadają też trzy dynamiczne algorytmy optymalizacji parametrów akustycznych, które są w stanie wykryć zmiany głośności, różnice w budowie kanału słuchowego oraz zmiany w warunkach noszenia – to wszystko w czasie rzeczywistym. Nowe słuchawki wspierają również rozwiązanie Huawei All‑Scenario Seamless AI Life, umożliwiając prostą łączność z każdym smartfonowym systemem operacyjnym i doskonałą użyteczność we wszystkich codziennych sytuacjach.

Test Huawei FreeBuds Pro – z dynamiczną redukcją szumów

Dostępność, ceny i promocje przedsprzedażowe

Prezentowane urządzenia będą dostępne w Polsce w sklepach stacjonarnych partnerów biznesowych Huawei: sieciach handlowych Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Neonet, Komputronik oraz Decathlon, u operatorów sieci komórkowych Orange, T-Mobile, Play oraz Plus, jak również online w Oficjalnej Strefie Marki Allegro oraz w sklepie Huawei.pl.

Dostępność produktów oraz szczegóły dotyczące ich przedsprzedaży wyglądają następująco:

  • FreeBuds Pro 2 –w przedsprzedaży od 23 czerwca do 17 lipca 2022 r. z opaską Huawei Band 7
    oraz zniżką o wartości 100 zł. Sprzedaż regularna rusza 18 lipca, a sugerowana cena detaliczna to 899 zł
  • MatePad Paper w zestawie z rysikiem M-Pencil (2. generacji) oraz magnetycznym etui: w przedsprzedaży od 14 czerwca do 3 lipca 2022 r. ze słuchawkami FreeBuds 4 za 1zł oraz 4‑miesięcznym abonamentem Legimi. Sprzedaż regularna rusza 4 lipca, a sugerowana cena detaliczna to 2299 zł

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: