Zone Vibe i Brio 500 – słuchawki i kamery Logitech

Zone Vibe i Brio 500 – słuchawki i kamery Logitech

Firma Logitech zaprezentowała dzisiaj dwie nowe serie produktów – kamery internetowe Brio 500 i słuchawki Zone Vibe, zaprojektowane jako odpowiedź na zmieniające się potrzeby pracowników hybrydowych.

Logitech Zone Vibe, Logitech Brio 500

Ostatnie badania pokazały, że ponad 89% dorosłych pracujących z domu zmaga się z niekorzystnym ustawieniem obrazu, słabym oświetleniem i ograniczonym polem widzenia podczas korzystania z kamer wbudowanych w laptopy.* Kamery Brio 500 i słuchawki Zone Vibe odpowiadają na problemy, z którymi borykają się pracownicy na home office, unowocześniając zarówno ich pracę, jak i zabawę. Oba urządzenia ułatwiają również managerom IT, wyposażenie zdalnych i hybrydowych zespołów w organizacji w sposób przyjazny dla środowiska.

Wielu zdalnych i hybrydowych pracowników cały czas jest słabo wyposażonych i boryka się z rozwiązaniami sprzed ery pandemii.” powiedział Scott Wharton, dyrektor generalny Logitech Video Collaboration.

Nasza innowacyjna gama kamer internetowych Brio i słuchawek Zone Vibe odpowiada na potrzeby dzisiejszych pracowników, którzy oczekują wysokiej jakości, stylu i przystępnej ceny od akcesoriów do pracy i rozrywki. Funkcje pozwalające na zmiany ułożenia produktu, takie jak tryb Show Mode w kamerze Brio, otwierają nowe możliwości dla nauczycieli, projektantów i architektów, którzy teraz będą mogli w prosty sposób zaprezentować przedmioty, notatki czy szkice zdalnie – za pośrednictwem wideo.

Kamery internetowe Brio 500

Stworzona dla tych, którzy chcą uzyskać wysoką jakość audio i wideo, możliwości personalizacji oraz lepsze, bardziej angażujące doświadczenia podczas wideokonferencji, seria Brio 500 to nowa klasa kamer internetowych, odpowiadających na trudności, z którymi najczęściej zmagają się ich użytkownicy.

Test Logitech G333 – granie bez utraty jakości dźwięku

Biorąc udział w licznych wideokonferencjach pracownicy potrzebują kamery internetowej o wysokiej rozdzielczości, która pokaże ich w odpowiedniej kolorystyce, oświetleniu i w odpowiednim kadrze – nawet kiedy zdecydują się wstać i poruszać podczas dłuższych rozmów. Zastosowana w Brio 500 technologia RightSight (włączana przez Logi Tune) automatycznie kadruje użytkownika – również podczas ruchu – a wbudowana funkcja RightLight 4, automatycznie koryguje słabe oświetlenie. O komfort wszystkich uczestników dba dodatkowo technologia redukcji szumów, która pozwala mikrofonowi kamery internetowej odróżnić głos użytkownika od dźwięków tła.

Bardzo dużym ułatwieniem podczas spotkań i prezentacji jest również możliwość skorzystania z nowej funkcjonalności Show Mode, która sprawia, że pokazanie szkiców lub innych fizycznych obiektów na biurku staje się bardzo proste. Dzięki innowacyjnemu systemowi montażu i wbudowanemu czujnikowi, pozwalającym użytkownikom przechylić kamerę w dół, aby skupić się na obiektach, Brio automatycznie obraca obraz, przedstawiając go we właściwy sposób pozostałym uczestnikom rozmów wideo.

Stylowa konstrukcja i modne kolory – grafitowy, białawy i różowy – dają użytkownikom swobodę dostosowania stanowiska pracy do ich osobowości i gustu.

Słuchawki Zone Vibe

Nowa seria Zone Vibe firmy Logitech to pierwsze na rynku słuchawki bezprzewodowe łączące wydajność klasy biznes z wygodą, stylem i przystępną ceną. Dają możliwość swobodnego poruszania się w odległości do 30 metrów od komputera i pozwalają rozmawiać nawet do 18 godzin na jednym ładowaniu.

Zone Vibe
Zone Vibe

Zaawansowany mikrofon z redukcją szumów w technologii Beamforming zapewnia, że użytkownik jest dobrze i wyraźnie słyszany przez pozostałych uczestników po drugiej stronie ekranu, bez żadnych szmerów w tle. Dużym ułatwieniem dla pracowników biorących udział w licznych wideokonferencjach jest również funkcja, dzięki której przesunięcie i schowanie mikrofonu oznacza jego automatyczne wyciszenie.

Zone Vibe dostępne w kolorach grafitowym, białawym i różowym, zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie podczas całodziennej pracy z współpracownikami i przy kontaktach z rodziną. Te lekkie, nauszne słuchawki ważą zaledwie 185 g i charakteryzują się miękką w dotyku dzianiną oraz pianką z pamięcią kształtu.

Test Logitech Lift – wyjątkowa mysz

Nowe kamery internetowe oraz słuchawki firmy Logitech pomagają pracownikom świetnie prosperować w czasach pracy hybrydowej – są wystarczająco profesjonalne do biura i jednocześnie idealne do pracy w domu.

Zrównoważony rozwój
Seria Brio 500 oraz słuchawki Zone Vibe posiadają certyfikat neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla, co oznacza, że ich ślad węglowy został zredukowany do zera, dzięki inwestycjom firmy Logitech w projekty związane z redukcją i usuwaniem emisji CO 2. Plastikowe elementy w Brio 500 zawierają certyfikowany plastik pochodzący z recyklingu poużytkowego: 68% w przypadku grafitu oraz 54% dla kolorów białego i różowego. Słuchawki Zone Vibe są wykonane z minimum 25%** plastiku pochodzącego z recyklingu.

Obie serie produktów są pakowane w papier pochodzący z lasów z certyfikatem FSC® i innych kontrolowanych źródeł.

Ceny i dostępność

Seria kamer internetowych Brio 500 oraz słuchawki Zone Vibe 100 będą dostępne globalnie we wrześniu 2022 roku na stronie logitech.com oraz u innych globalnych sprzedawców. Sugerowana cena detaliczna kamer internetowych z serii Brio 500 wynosi 619 PLN. Sugerowana cena detaliczna Zone Vibe 100 wynosi 529 PLN.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: