Plus – bilety na FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet

FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet – Plus, dumny sponsor Polskiej Siatkówki, kibicuje naszym siatkarkom
i rozdaje zniżki na bilety na trwające właśnie Mistrzostwa Świata

FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet

Po emocjach związanych z występem męskiej reprezentacji Polski nadszedł czas kibicowania naszym paniom. Już dziś rozegrane zostaną w Polsce pierwsze mecze FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Kobiet. Plus, który jest dumnym sponsorem Polskiej Siatkówki, zachęca wszystkich do wspierania Biało-Czerwonych, zarówno na trybunach, jak i przed telewizorami.

vivo X Fold – miałam w ręce składany super smartfon

FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet rozpoczęły się już w piątek, a turniej ten jest współorganizowany przez Polskę i Holandię. Biało-Czerwone znalazły się w elicie po dwunastu latach i od dziś swoje mecze grupowe będą rozgrywały w Gdańsku. Po pierwszym zwycięstwie 3:1 z Chorwacją, w drugim meczu zmierzą się z Tajlandią, a początek spotkania zaplanowano na godz.20.30.  W Gdańsku odbędą się już wszystkie pozostałe mecze Grupy B, w której rywalizują Polki, a od najbliższego czwartku staruje „polska” część turnieju Grupy C, której mecze będą rozgrywane w Łodzi. Również w Łodzi rozegrana zostanie druga faza grupowa, a na koniec polskiej części turnieju w Gliwicach odbędą się dwa mecze ćwierćfinałowe i jeden półfinał.

Spotkanie z Gwiazdami Polskiej Siatkówki

Dla osób wybierających się na mecze Mistrzostw Świata przygotowano też niespodziankę, dzięki której jeszcze mocniej będą mogły one poczuć sportowe emocje. Już w piątek 30 września o godz. 14.30 w Punkcie Sprzedaży Plusa w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej 87/91 będzie możliwość spotkania na żywo z Gwiazdami Polskiej Siatkówki. To wyjątkowa okazja zdobycia autografu, zrobienia selfie oraz porozmawiania i poznania ich osobiście

Bilety na mecze

Klienci Plusa mają możliwość zakupu ze specjalną 20% zniżką biletów na mecze rozgrywane w Polsce. Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci sieci, którzy nie zalegają z płatnościami za usługi abonamentowe oraz użytkownicy oferty na kartę posiadający aktywne konto.

Aby skorzystać z promocji należy wysłać na numer 80150 bezpłatnego SMS-a o treści „PLUS20”. Każdy z klientów może otrzymać po jednym kodzie uprawniającym do tańszego zakupu maksymalnie do dziesięciu biletów na mecze rozgrywane w ramach FIVB Mistrzostw Świata w piłce siatkowej kobiet. Promocja obowiązuje do wyczerpania puli kodów rabatowych, a kody można wykorzystać w kilku transakcjach. Zakupu biletów w ramach promocji można dokonać jedynie na platformie biletowej www.ebilet.pl.

Strefa Plusa na meczach Polek

Test Creative STAGE 360 – atmosfera Mundialu na sofie, czy to możliwe?

Kibicujemy naszym dziewczynom!

Osoby, które nie mogą wspierać naszej kadry na „żywo” zachęcamy do kibicowania jej przed telewizorami. Oficjalnym nadawcą Mistrzostw Świata siatkarek jest Telewizja Polsat, a wszystkie mecze turnieju pokażą Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News. Spotkania oglądać można również online, na wielu urządzeniach w serwisie streamingowym Polsat Box Go. Telewizja Polsat promuje swoje siatkarskie portfolio własną aranżacją światowego hitu Johna Newmana pt. „Love Me Again”.

Plus wspiera Polską Siatkówkę od 1998 roku i jest Głównym Sponsorem Reprezentacji Polski Kobiet i Mężczyzn oraz obu najwyższych krajowych lig siatkarskich. W trakcie tych 24 lat, wszystkie nasze reprezentacje mężczyzn i kobiet (seniorów, juniorów i kadetów) zdobyły na najróżniejszych turniejach łącznie aż 51 medali i żadna inna dyscyplina sportów drużynowych nie może nawet pomarzyć o takich wynikach i sukcesach.

Jak zawsze Plus zachęca do kibicowania naszej drużynie. Atmosfera podczas spotkań siatkarskich rozgrywanych w naszym kraju na pewno będzie jak zwykle wyjątkowa, a polska publiczność będzie wspierała naszą reprezentację w walce o medal Mistrzostw Świata.

Więcej informacji o biletach dla klientów Plusa można znaleźć na stronie www.plus.pl/siatkowka oraz w regulaminie promocji.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: