Alior Bank na Poznań Game Arena

Alior Bank na Poznań Game Arena

Alior Bank stworzył specjalną strefę dla graczy, którą zaprezentuje podczas Poznań Game Arena w dniach 7-9 października br. Odwiedzający będą mieli możliwość założenia konta dla graczy oraz wystąpienia o wydanie unikatowej karty z wizerunkiem postaci gry League of Legends. Dodatkowo, czekają na nich gadżety od Xiaomi.

Poznań Game Arena

Poznań Game Arena to największe w Polsce i tej części Europy targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej.  Uczestnikami wydarzenia są zarówno przedstawiciele branży e-sportowej, jak i jej fani. Już w najbliższy weekend odbędzie się kolejna edycja PGA, podczas której swoją strefę zaprezentuje także Alior Bank.
Fani gier będą mogli w tym miejscu założyć konto czy złożyć wniosek o wydanie unikatowej karty debetowej dla graczy z wizerunkiem Mistrzowskiej Ashe – bohaterki gry League of Legends. W ramach konta dostępnych jest 11 korzyści, z których 2 są zawsze darmowe, koszt każdej kolejnej to 3,50 zł miesięcznie.
Po aktywacji i zarejestrowaniu karty w Programie Mastercard Bezcenne Chwile za każdą bezgotówkową płatność posiadacz zbiera punkty. Dodatkowe uruchomienie korzyści „Punkty dla Graczy” pozwala na zdobycie ekstra benefitów za płatności mobilne. Dzięki nim można jeszcze szybciej otrzymać atrakcyjne nagrody, wśród których znajdują się punkty Riot Points do LoL, skrzynie Hextech z kluczem, skiny, fotele gamingowe, profesjonalne myszki i klawiatury czy gadżety z gier.

Zgodnie z naszą domeną #WeSupportGamers, staramy się być tam, gdzie są gracze. Esport to bardzo dynamiczna dziedzina, w której z roku na rok przybywa fanów. Wśród nich są zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Dla nich wszystkich stworzyliśmy specjalną propozycję, którą wyróżnia przede wszystkim unikatowa karta, ale też szeroki wachlarz korzyści. Podczas trzydniowego wydarzenia nowi posiadacze konta otrzymają w prezencie opaskę Xioami Smart Band 6 NFC– mówi Małgorzata Tomasikiewicz, dyrektor Departamentu Produktów Depozytowych KI w Alior Banku.

Strefę Alior Banku będzie można znaleźć w dwóch lokalizacjach.
Więcej informacji o koncie dla graczy można znaleźć na stronie Alior Banku.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: