Recenzja Ezviz Smart Home Sensor Kit – bezpieczny dom, z poziomu smartfona

Recenzja Ezviz Smart Home Sensor Kit – bezpieczny dom, z poziomu smartfona

Test bezpłatny i bez sponsoringu – przytoczone stwierdzenia są tylko subiektywnymi odczuciami testującego to urządzenie

Żyjemy w czasach, w których chcemy mieć nad wszystkim kontrolę. Przebywając w pracy, czy gdziekolwiek poza domem, lubimy wiedzieć co się w nim dzieje i dodatkowo mieć na to wpływ. Dzięki systemowi Ezviz Smart Home Sensor Ki zrobimy krok w kierunku bezpiecznego domu, w przypadku naszej nieobecności.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi
Ezviz Smart Home Sensor Kit
Ezviz Smart Home Sensor Kit

To kompleksowe rozwiązanie uwalnia nas od zamartwiania się o cokolwiek począwszy od włamania do domu po wypadek z udziałem członków rodziny. Osoby starsze i dzieci przebywające same w domu mogą wysłać prośbę o pomoc, używając inteligentnego przycisku.

 Przez ostatnie 2 tygodnie mogliśmy przetestować bezprzewodowy alarm Ezviz Smart Home Sensor Kit CS-B1 w cenie: 699 zł.

Cechy:

 • Obsługa aplikacji mobilnej EZVIZ
 • Montaż magnetyczny lub przylepny
 • Natychmiastowe alerty
 • Energooszczędna konstrukcja
 • Łatwa obsługa
 • Estetyczne wykonanie

Niekwestionowaną zaletą jest łatwy jego montaż, gdyż nie musimy wzywać fachowca, ani samemu znać się na technologii. Wystarczy wykonać kilka nieskomplikowanych czynności takich jak podłączenie modułu do gniazdka, oraz rozmieszczenie czujników, które mocujemy na dostarczonych taśmach szybkiego montażu. Jak urządzenia wypadają w rzeczywistości ? Zaparzam do lektury

Zawartość zestawu: 

 • Bramka domowa A3
 • Zasilacz do A3
 • Przewód USB do A3
 • Czujnik PIR T1C
 • Osłona czujnika T1C
 • Czujnik otwarcia/zamknięcia T2C
 • Przycisk inteligentny T3C
 • Paski taśmy dwustronnej (3)
 • Broszura dotycząca przepisów
 • Skrócona instrukcja użytkownika

 Wszystkie wyżej wymienione urządzenia i elementy zestawu, moim zdaniem, są bardzo dobrze wykonane. Precyzję widać na każdym kroku – zarówno od strony zewnętrznej jak i wewnątrz elementów. Nie zauważyłam żadnych niedoróbek.

Otwarcie poszczególnych elementów zajmuje chwilkę, a co najważniejsze nie odczuwamy żadnego oporu – elementy idealnie do siebie pasują. Ponad to wszystkie czujniki są stosunkowo małe i bardzo ładne.

Test Ezviz LC3 – lampa, która zabezpieczy nasze mieszkanie

Centralka i czujniki na pewno będą się dobrze komponowały z wystrojem każdego mieszkania. Sam montaż systemu przebiegał bez większych problemów ( wszystkie potrzebne elementy do montażu znajdziemy w pudełku).

Gdy już centrala zostanie dodana do konta Ezviz, następnie należy zeskanować kody QR czujników. Znajdują się one pod ich obudową.

Aplikacja EZVIZ zainstalowana na naszym smartfonie dołącza nowe moduły do istniejącego już systemu. Czytelny interfejs aplikacji prowadzi nas krok po kroku do zakończenia procesu instalacyjnego.

Smart Home Sensor Kit jest kompatybilny z kamerami do monitoringu marki Ezvi, aby zapewnić dodatkową ochronę. Używając karty pamięci lub subskrypcji usługi EZVIZ CloudPlay, możemy włączyć automatyczne nagrywanie obrazu z połączonej kamery na pięć sekund po wykryciu aktywności przez dany czujnik. Możemy też włączać system czujników za pomocą poleceń głosowych, wykorzystując asystenta Google lub Amazon Alexa.

Bramka domowa A3
Bramka domowa A3

Bramka A3 pełni rolę centralnego urządzenia całego systemu. Dzięki niewielkim wymiarom bramkę A3 można umieścić praktycznie wszędzie, np. na stolikach kawowych, szafkach nocnych, regałach lub w innych dogodnych miejscach. Wystarczy ją podłączyć do Internetu za pośrednictwem przewodu lub domowej sieci Wi-Fi, aby wygodnie ją obsługiwać.

Możemy zarządzać, uzbrajać i odbierać alerty ze wszystkich podłączonych czujników za pośrednictwem aplikacji EZVIZ wszystko w jednym. Wybór własnego dźwięku alarmu wybrać jeden z 20 dostępnych dźwięków. W tym celu używa się aplikacji EZVIZ. Dzięki niej możemy dopasować dźwięk do atmosfery swojego domu.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl