Test Huawei Watch GT 3 SE – smart zegarek dla rozmów i SMS-ów

Podsumowanie

Huawei Watch GT 3 SE spełnia deklarowane obietnice. Funkcjonalność smartwatcha przypadnie do gustu osobom, które lubią aktywnie spędzać czas.

To tak naprawdę dwa w pełni funkcjonalne urządzenie zamknięte w jednej obudowie. W tym przypadku mniej znaczy więcej – przede wszystkim wygody. Z jednej strony to sprytne urządzenie może mierzyć parametry zdrowia i treningu, a z drugiej utrzymuje nas w ciągłym kontakcie ze światem: pozwala odbierać powiadomienia, SMS-y, wiadomości czy odbierać połączenia bezpośrednio na zegarku.

Sprzęt charakteryzuje elegancki design i nienaganna estetyka wykonania. Najważniejsze są jednak funkcje, które oferuje produkt. Urządzenie daje nam możliwość aktywnie spędzać czas i zadbać o nasze zdrowie.

Jest wodoodporny, można go używać w basenach (sprawdzone podczas pobytu na basenie, jak i saunie). Co więcej, smartwatch ma pojemną baterię, która powinna wytrzymać do 2 tygodni bez ładowania. Urządzenie jest spore, ale jednocześnie wygodne i proste w obsłudze, działa tak jak powinno.

Jest jeszcze mały szczegół – niestety, brak NFC nie pozwala robić przy jego pomocy zakupów. Muszę przyznać, że testowałem świetny gadżet, o którym wielu z nas nawet nie marzyło w dzieciństwie. Sprzęt jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, jakie stawia aktywny tryb życia.

Dlatego nie dziwcie się, że niedługo zawita na mój nadgarstek już na stałe. Zegarek Huawei Watch GT 3 SE kosztuje około 899 zł. W trakcie pisania tego testu, do 27 listopada 2022 r. będzie on dostępny w ofercie specjalnej, w ramach której jego sugerowana cena detaliczna została obniżona do 799 zł.

W sklepie Huawei.pl na kupujących czekają dodatkowe korzyści, w postaci dodatkowego, wymiennego paska, możliwości zakupu przedłużenia gwarancji z 50‑procentową zniżką, 20 rat z RRSO 0 %, dodatkowej obniżki o wartości 50 zł dla klientów, którzy zdecydują się subskrybować newsletter, podwojonych punktów w programie lojalnościowym, które można wymienić na zniżki, czy wreszcie szybkiej dostawy.

Watch GT 3 SE wypożyczony został przez Huawei dla przeprowadzenia testu dla Czytelników TECHNOSenior

TECHNOSenior

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: