Weź udział w konkursie i wygraj wideorejestrator Navitel R33

Weź udział w konkursie i wygraj wideorejestrator Navitel R33

TECHNOSenior, wraz z partnerem, firmą NAVITEL, ogłasza konkurs „Czy znasz to miejsce” dla swoich fanów, w którym do wygrania jest wideorejestrator samochodowy Navitel R33. Konkurs trwa od 15 listopada do 30 listopada 2022.

Navitel R33Aby wziąć udział w konkursie, należy czytać codzienne informacje prasowe na stronie TECHNOSenior i czytając, oglądać też zamieszczone zdjęcia, które zostaną postawione w losowo wybranych przez Redakcję informacjach.

Wygrywa osoba, która najszybciej przyśle odpowiedź na wszystkie, lub największą ich ilość na zakończenie konkursu na adres konkurs@technosenior.pl

Co należy zrobić, aby ktoś z Was mógł zwiedzać polskie drogi i uchronić przed stratą znacznie większej sumy pieniędzy i – co znacznie ważniejsze – zaoszczędzić sobie sporo nerwów.

Od 15.11.2022 do 30.11.2022 do godziny 12:00, śledzić informacje na TECHNOSenior i czytając je wyszukiwać zdjęcia oznaczone podpisem konkurs – „Czy znasz to miejsce”.

  • Ilość zdjęć, w czasie prowadzenia konkursu: maximum 2 zdjęcia w danym dniu.
  • Ostatnie zdjęcie konkursowe zostanie opublikowane 30.11.2022 do godziny 12:00
  • Odpowiedzi na zadanie wysyłać do serwisu TECHNOSenior na adres konkurs@technosenior.pl
  • Liczyć się będzie najszybszy czas, z największą ilością odgadniętych miejsc z oznaczeniem, co przedstawia. Życzymy powodzenia!

Konkurs jest prowadzony na serwisie TECHNOSenior

Główną nagrodą w konkursie jest wideorejestrator / antyradar samochodowy, po testach redakcyjnych: Navitel R33 w cenie 199 PLN.

O nagrodzie

Navitel R33
Navitel R33

Navitel R33

NAVITEL R33 został wyposażony w sensor optyczny GC2053 z technologią Night Vision, dla zapewnienia szczegółowych nagrań również w warunkach słabego oświetlenia. Filmy rejestrowane są w rozdzielczości 1920×1080 Full HD, w 30 klatkach na sekundę i zapisywane na karcie pamięci o maksymalnej pojemności 128 GB.

Kąt widzenia obiektywu 124° oraz szklana optyka zapewniają nagrywanie wysokiej jakości materiałów wideo, z uwzględnieniem tego, co dzieje się na drodze, sąsiednich pasach ruchu oraz poboczu. Uchwyt kamery ma opcję rotacji pionowej w granicach 95°, umożliwiając dostosowanie nachylenia obiektywu do potrzeb własnego auta. W urządzeniu zastosowano procesor MSTAR SSC333, który odpowiada za jego poprawną pracę.

NAVITEL R33 zarządzany jest w pełni za pomocą dedykowanej aplikacji na smartfon Navitel DVR Center. Wystarczy pobrać aplikację na swój telefon i połączyć się z wideorejestratorem poprzez Wi-Fi, aby móc zmieniać ustawienia kamery, oglądać filmy w czasie rzeczywistym oraz je udostępniać.

Urządzenie włącza się automatycznie po uruchomieniu zapłonu i rozpoczyna rejestrowanie wideo (Auto-Start). W przypadku wykrycia zderzenia lub innego wstrząsu aktywowany jest czujnik przeciążeń (G-Sensor), który odpowiada za nagranie filmu, a także zapisanie go na karcie pamięci i zabezpieczenie przed usunięciem.

Model R33 umożliwia również rejestrację obrazu po wyłączeniu zapłonu, w celu ochrony auta na parkingu. Dla poprawnego działania trybu parkingowego wymagane jest podłączenie kamery do stałego źródła zasilania poprzez NAVITEL SMART BOX MAX

W zestawie oprócz wideorejestratora znajdują się: ładowarka samochodowa 12/24 V, uchwyt samochodowy, czytnik kart pamięci, ściereczka z mikrofibry, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna i licencja nawigacyjna na smartfon/tablet z mapą 47 krajów.

Główne cechy urządzenia poznacie w naszym teście: Tutaj

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: