Inteligentna kamera – ochrona domu przez cały rok

Inteligentna kamera – ochrona domu przez cały rok

Inteligentne urządzenia zabezpieczające, takie jak inteligentne kamery, mogą odegrać ważną rolę w poprawie ochrony domów konsumentów przez cały rok. Potrafią znacznie więcej niż tylko zapobiegać włamaniom. Mogą również służyć jako urządzenia komunikacyjne lub pomagać uspokoić członków rodziny lub właścicieli zwierząt domowych dzięki konfiguracjom dostosowanym do indywidualnych potrzeb zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz nieruchomości klienta.

inteligentna kamera

Yale przedstawia poniżej wiele przykładów, jak asortyment inteligentnych kamer może poprawić ochronę domu, osób i rzeczy, które są dla nas najważniejsze, a wszystko to bez miesięcznych opłat.

Test Yale Indoor WiFi Camera Pan & Tilt – kamera domowa

Ochrona mienia znajdującego się w domu

Pewność, że rzeczy osobiste – zarówno kosztowne, jak i te o wartości sentymentalnej – są zawsze chronione, jest najwyższym priorytetem dla większości konsumentów. Inteligentne kamery wewnętrzne zapewniają użytkownikom spokój ducha, umożliwiając stały podgląd i dając pewność, że ich rzeczy są dokładnie tam, gdzie je zostawili.

Sterowane za pomocą aplikacji Yale View, inteligentne kamery wewnętrzne Yale pozwalają obserwować nieruchomość bez miesięcznych opłat. Wewnętrzna kamera obrotowa idealnie nadaje się do ochrony kosztownych elementów wyposażenia domu, takich jak telewizory, komputery, sprzęt do ćwiczeń i inne. Funkcja obrotu daje użytkownikom kontrolę nad całym pomieszczeniem, ale można ją również zaprogramować tak, aby skupiała się na najcenniejszych przedmiotach, których zabezpieczenie zapewni poczucie spokoju.

Test TP-Link Tapo C320WS – gdy martwisz się o bezpieczeństwo domu

Czujniki ruchu ostrzegają o potencjalnym zagrożeniu

Inteligentne kamery Yale pozwalają dowolnie ustawiać funkcje wykrywania i monitoringu, dając kompleksową ochronę każdej nieruchomości, przy czym konfiguracja i kontrola za pomocą aplikacji Yale View jest prosta nawet dla osób mniej obytych z nowoczesną technologią. Powiadomienia wysyłane po wykryciu ruchu ułatwiają użytkownikom podgląd na żywo w jakości HD, dzięki czemu mogą dokładnie zobaczyć, co spowodowało zakłócenia i szybko zaalarmować policję lub poprosić sąsiadów o sprawdzenie domu pod ich nieobecność. Wykryty ruch można również rejestrować, dzięki czemu użytkownicy mogą w dowolnym momencie przeglądać nagranie w aplikacji za pomocą funkcji odtwarzania.

Komunikacja z czworonogiem lub rodziną z dowolnego miejsca poza domem

Inteligentne kamery to nie tylko praktyczne urządzenia zabezpieczające. Mogą również pomóc użytkownikom w doglądaniu zwierząt domowych i bliskich osób, gdy nie mogą być z nimi w domu.

Kamery wewnętrzne są idealne dla pracujących rodziców lub właścicieli zwierząt, ponieważ umożliwiają obserwowanie dzieci lub zwierzaków z dowolnego miejsca, aby mieć pewność, że są bezpieczne. Tak więc rodzic pracujący w domu może jednocześnie zerkać na śpiące niemowlę lub dziecko bawiące się w innym pokoju. Ułatwia to skoncentrowanie się na zadaniach służbowych, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo dzieci.

Test D-Link DCS-6100LH – kontrola mieszkania z drugiego końca świata

Funkcja dwukierunkowej transmisji dźwięku pozwala użytkownikom komunikować się ze zwierzętami czekającymi w domu na ich powrót, a podgląd HD na żywo oznacza, że ​​mogą do nich zaglądać w dowolnym momencie dnia, z dowolnego miejsca na świecie.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: