motorola edge 30 fusion Viva Magenta – tak się prezentuje

motorola edge 30 fusion Viva Magenta – Motorola z Pantone pokazuje, jak technologie i kolory mogą się przenikać, tworząc środek ekspresji, pobudzając kreatywność, a przy okazji zapewniając niezwykłe doznania.

2 grudnia 2022 r.: eksperci ds. spójności i wierności kolorów renomowanego na całym świecie Instytutu Pantone zapowiedzieli jaki będzie kolor roku 2023. Wybierany jest on na podstawie całorocznej analizy globalnych trendów i motywów, z uwzględnieniem wszystkich aspektów społecznych: od mody po marketing, media społecznościowe, a nawet politykę.

Wyłączne w skali światowej partnerstwo marki Motorola z Pantone w kategorii smartfonów pokazuje, jak technologie i kolory mogą się przenikać, tworząc środek ekspresji, pobudzając kreatywność, a przy okazji zapewniając niezwykłe doznania. Kontynuując tę misję, Motorola wprowadziła do oferty specjalną wersję motorola edge 30 fusion w kolorze roku 2023 Pantone — PANTONE 18-1750 Viva Magenta, który śmiało prezentuje nową narrację.

motorola edge 30 fusion z kolorem roku 2023:

motorola edge 30 fusion Viva Magenta
motorola edge 30 fusion Viva Magenta

Model motorola edge 30 fusion wyróżnia się możliwościami flagowego smartfona pomimo niewiarygodnie smukłej konstrukcji i wyszukanego wzornictwa.

Kolor roku 2023 Pantone, Viva Magenta, wyraża entuzjastyczne łączenie płaszczyzny wirtualnej i fizycznej. Ten wyrazisty kolor bazujący na czerwieni z chłodnymi niebieskimi odcieniami to efekt inspiracji przyrodą zbadany przy użyciu technologii. Odkrywa on liczne wymiary i nowy sposób tworzenia. Prowadząc aktywność w różnych przestrzeniach i miejscach jednocześnie, zacieramy granice między aspektami fizycznymi i cyfrowymi, kształtując własną, hybrydową tożsamość.

Viva Magenta symbolizuje te relacje, podkreślając, jak konsumenci używają elektroniki do wzmacniania swoich różnych wizerunków oraz wypracowywania wieloaspektowej autoekspresji. Współgra to doskonale z markowym etosem Lenovo i Motorola, w którym wyróżnia się zwiększanie możliwości użytkowników.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: