esize.me – trzy miliony skanów 3D

Skaner 3D

Ponad 3 miliony użytkowników skorzystało z esize.me, czyli innowacyjnego rozwiązania dostępnego w sklepach eobuwie.pl i CCC. Skaner 3D pomaga dobrać odpowiedni rozmiar obuwia w oparciu o pomiar stopy i wnętrza buta. Z rozwiązania korzystają już nie tylko klienci w Polsce, ale także w Czechach i Rumunii.

esize.me

Usługa zadebiutowała w sklepach eobuwie.pl i CCC w 2018 r. Esize.me ułatwia dobór butów bez konieczności mierzenia – klient wykonuje precyzyjny skan 3D stopy, który uwzględnia nie tylko jej długość, ale również inne ważne parametry, jak szerokość i wysokość podbicia. Trójwymiarowy model dodany do konta użytkownika pozwala na korzystanie z podpowiedzi produktowych i filtrowanie oferty pod kątem najlepiej dopasowanego rozmiaru butów. Jest to możliwe dzięki porównaniu skanu stopy z pomiarami obuwia, wykonywanymi w centrum logistycznym dla każdego modelu dostępnego w asortymencie sklepów.

Test Huawei Watch Ultimate – zabrałam go 20m pod wodę, a może jeszcze więcej!

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Esize.me działa w oparciu o machine learning, dzięki czemu system uczy się na podstawie wyborów użytkowników i udzielanego przez nich feedbacku. Razem z innymi funkcjonalnościami, jak predykcja wzrostu stopy, możliwość przypisania kilku skanów do jednego konta czy informowanie o potrzebie aktualizacji skanu dziecka, esize.me pozwala precyzyjniej, a także szybciej i wygodniej wybierać obuwie dla całej rodziny – niezależnie od jego typu i różnic w rozmiarówkach producentów. Co ważne, korzystanie ze skanera jest darmowe, a sam proces skanowania trwa zaledwie kilka sekund.

  • Cieszymy się, że klienci tak chętnie korzystają z esize.me. To intuicyjne narzędzie, dzięki któremu możemy pomagać w znalezieniu dopasowanego obuwia już 3 milionom użytkowników. Rozwiązanie pozwala oszczędzić czas i zminimalizować ryzyko nietrafionych zakupów, co pośrednio wpływa także na redukcję emisji CO2. Dzięki funkcji przewidywania wzrostu stopy dziecka, rodzice znacznie trafniej mogą dobrać optymalny rozmiar butów dla najmłodszych, dbając tym samym o budżet – i co najważniejsze – prawidłowy rozwój stóp swoich pociech. Skany dziecięce stanowią już 23% wszystkich pomiarów – wyjaśnia Robert Bogacki, Digital Innovation Lead w Grupie MODIVO, odpowiedzialny za rozwój usługi.

Warto dodać, że technologia esize.me posiada pozytywną opinię Polskiego Towarzystwa Podologiczno-Podiatrycznego.

  • Stopy niosą nas przez całe życie. Nie tylko dźwigają ciężar naszej masy ciała, ale również amortyzują liczne przeciążenia w trakcie chodu. Dobranie odpowiednich butów to podstawa. Technologia wykorzystywana w skanerze me, pozwala na odpowiednie dopasowanie obuwia, dzięki czemu niwelujemy ryzyko niewłaściwego zakupu, tym samym zapewniając stopom komfort. Właściwie dobrane buty to podstawa, dlatego postaw na zdrowie swoich stóp – podkreśla Piotr Bielawski, podolog, przedstawiciel Polskiego Towarzystwa Podologiczno-Podiatrycznego.

Skan 3D można wykonać w sklepach stacjonarnych eobuwie.pl oraz w wybranych sklepach CCC. Aby korzystać z rekomendacji produktów podczas zakupów online, offline oraz w aplikacji mobilnej, dostępnej dla systemów iOS i Android, należy dodać skan do konta użytkownika.

Szczegółowe informacje oraz pełną listę punktów skanowania można znaleźć na stronie: https://www.eobuwie.com.pl/esizeme.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl