360Hz monitory ZOWIE na BLAST.tv CS:GO Paris Major 2023

Paris Major 2023

ZOWIE współpracuje z BLAST.tv przy turnieju CS:GO Paris Major 2023 – BenQ dostarcza 360 Hz monitory e-sportowe ZOWIE XL2566K na pierwszy w historii turniej CS:GO Major we Francji

BLAST.tv CS:GO Paris Major 2023

ZOWIE, marka profesjonalnego sprzętu e-sportowego firmy BenQ, ogłasza rozpoczęcie współpracy z BLAST.tv w ramach organizacji nadchodzącego BLAST.tv Paris Major 2023, pierwszego w historii CS:GO Major, który odbędzie się we Francji w maju br.

W ramach porozumienia nowy monitor e-sportowy ZOWIE XL2566K będzie oficjalnym monitorem turnieju na wszystkich jego etapach, zapewniając graczom dostęp do najlepszej dostępnej technologii umożliwiającej rywalizację na najwyższym poziomie.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Zaprojektowane specjalnie dla graczy e-sportowych monitory ZOWIE oferują krótki czas reakcji, zoptymalizowaną płynność i konfigurowalne funkcje, które pomagają graczom poprawić ich skuteczność. Model XL2566K z 360 Hz panelem fast-TN zapewnia lepszą przejrzystość i ostrość obrazu w szybkich scenach. Unikalna technologią ZOWIE DyAc⁺™ (Dynamic Accuracy Plus) dodatkowo eliminuje rozmycie obrazu w dynamicznych akcjach. Pozwala to graczom precyzyjnie widzieć pozycję wroga i celownika oraz trajektorię pocisku i punkty uderzenia, co pomaga w kontroli odrzutu oraz zapewnia niezwykłą przejrzystość i większą płynność ruchu w trakcie gry. Przekłada się to bezpośrednio na skuteczność w grze.

Recenzja iiyama ProLite – ciężko się z nim rozstać po testach

Kolejna unikalna funkcja, XL Setting to Share, sprawia, że gracze mogą się wygodniej dzielić się własnymi ustawieniami monitora z członkami swojej drużyny czy innymi osobami. Funkcje te zostały dobrze przyjęte przez graczy CS:GO i sprawdziły się na wielu turniejach e-sportowych.

W miarę jak zbliża się BLAST.tv Paris Major rosną emocje związane z tym wysoko cenionym wydarzeniem
e-sportowym. Turniej z pulą nagród w wysokości 1,25 miliona dolarów USA daje drużynom z całego świata szansę zapisania się w historii Counter-Strike i zdobycia tytułu najlepszej drużyny na świecie. Jednocześnie tegoroczny BLAST.tv jest doskonałą okazją do świętowania 10 lat Counter-Strike Majors i przypomnienia  najbardziej kultowych momentów ze szczytu historii e-sportu i Counter-Strike.

Partnerstwo ZOWIE z BLAST.tv Paris Major 2023 potwierdza zaangażowanie firmy w społeczność e-sportową i dodatkowo umacnia jej pozycję kluczowego gracza w branży. „Jako wiodący dostawca sprzętu e-sportowego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić profesjonalnym graczom narzędzi, których potrzebują, aby odnieść sukces i zapewnić wyjątkowe wrażenia z gry” — powiedział Steve Chu, prezes BenQ Europe. „BLAST.tv Paris Major to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń e-sportowych roku i jesteśmy dumni, że możemy być jego częścią”.

„ZOWIE produkuje monitory zaprojektowane specjalnie dla graczy e-sportowych, dzięki czemu ich produkt doskonale nadaje się do tworzenia platformy zmagań dla najlepszych graczy na świecie podczas BLAST.tv Paris Major, jednego z największych turniejów e-sportowych w 2023 roku” — powiedział Oliver Clarke, dyrektor handlowy BLAST.tv. „Cieszymy się na współpracę z nimi przed pierwszym francuskim turniejem Counter-Strike Major i jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń e-sportowych roku”.

Więcej o ZOWIE: https://zowie.benq.eu/en-eu/index.html

Więcej o Paris Major: https://youtu.be/sp3wADlfHOI?list=TLGG-6mI2OAHQlIwMzA0MjAyMw

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl