AXIS M1055-L i AXIS M1075-L – kamery typu box

kamery typu box

AXIS M1055-L i AXIS M1075-L – kamery typu box, jedna seria, wiele możliwości

Axis Communications wprowadza dwie wielofunkcyjne kamery typu box, które oferują rozdzielczość HDTV 1080p oraz znakomitą jakość obrazu. Obie kamery zawierają obiektyw z korekcją podczerwieni, co pozwala uzyskiwać profesjonalny materiał wizyjny zarówno w dzień, jak i w nocy.

Kamery typu box są małe, kompaktowe i eleganckie, co sprawia, że idealnie odnajdują się w miejscach, w których istotne jest zachowanie prywatności, jak np. domy spokojnej starości i placówki opiekuńcze. Zamontowane, stają się praktycznie niewidoczne, dzięki czemu pensjonariusze nie czują się nieustannie obserwowani. Z uwagi na gabaryty, sprawdzą się także idealnie w małych przestrzeniach, np. prywatnych sklepach lub ciasnych korytarzach.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Recenzja VIGI NVR1008H, VIGI C300HP i VIGI C400HP – ochrona, która nie zawodzi

Jedna seria, wiele możliwości

AXIS M1055-L to model ekonomiczny, idealny do codziennej pracy, podczas gdy AXIS M1075-L to kamera z pełnym zestawem funkcji obejmującym dwukierunkową komunikację audio z wbudowanym głośnikiem i dwoma mikrofonami. Oznacza to, że możliwa jest bieżąca komunikacja operatora z ludźmi przebywającymi na terenie obserwowanym. AXIS M1075-L zawiera także czujniki PIR do detekcji ruchu, dzięki którym można zapewnić pensjonariuszom dużo prywatności.

Operator nie musi stale oglądać materiału, zawarta w kamerach jednostka przetwarzania głębokiego uczenia umożliwia zaawansowane funkcje, jak np. prowadzenie złożonych analiz na brzegu sieci. Za pomocą aplikacji AXIS Object Analytics, zawierającej m.in. funkcję śledzenia czasu spędzonego na danym obszarze, operator zostanie powiadomiony, jeśli osoba upadnie lub opuści pokój.

Archer TX20U Plus – karta sieciowa USB z Wi-Fi 6 od TP-Link

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Kamery zawierają wbudowane funkcje cyberbezpieczeństwa, które ułatwiają zapobieganie nieautoryzowanemu dostępowi i efektywne zabezpieczenie systemu. Funkcja Axis Edge Vault chroni identyfikator urządzenia Axis i upraszcza autoryzację produktów Axis w sieci. Ponadto, podpisane oprogramowanie sprzętowe i bezpieczny start dają pewność, że instalowane będzie tylko autoryzowane, nienaruszone oprogramowanie sprzętowe.

 Najważniejsze cechy:

  • Kamery do pracy w dzień i w nocy z oświetleniem w podczerwieni
  • Obsługa zaawansowanych analiz
  • PoE i port we/wy
  • Wbudowane funkcje ochrony prywatności
  • Model premium z dodatkowymi funkcjami audio

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl