PocketBook Era z Red Dot Award za design

Czytnik o najlepszym designie: PocketBook Era otrzymał prestiżową nagrodę Red Dot Award

Czytnik PocketBook Era został uhonorowany znaną na całym świecie nagrodą Red Dot Award za wyjątkowy projekt produktu. 7-calowy model PocketBook został doceniony za elegancki i ergonomiczny kształt, który zapewnia niezrównane wrażenia podczas czytania.

PocketBook Era

Red Dot Award to prestiżowa międzynarodowa nagroda w dziedzinie wzornictwa, która od 1955 roku wyróżnia najlepsze produkty z różnych branż. Jest ona wyrazem uznania dla doskonałości w zakresie wzornictwa, innowacyjności, funkcjonalności i jakości.

 

Wzornictwo PocketBook Era ucieleśnia filozofię nowoczesnego minimalizmu, łącząc elegancką cienkość linii z fenomenalną użytecznością — mówi Alexander Morokko, projektant przemysłowy PocketBook Era i innych produktów tej marki. Czarna obudowa tego smukłego i eleganckiego czytnika doskonale kontrastuje z ekranem i wykwintną metalową ramką w kolorze srebrnym lub miedzianym. Żłobkowana tylna powierzchnia zapewnia maksymalny komfort trzymania urządzenia. Mechaniczne przyciski na panelu bocznym idealnie pasują zarówno do użytkowników prawo-, jak i leworęcznych, zapewniając doskonały komfort czytania.”

PocketBook Era cechuje się również unikalnym systemem mocowania okładki. Zdejmowana plastikowa listwa z tyłu urządzenia odsłania panel zatrzaskowy, który umożliwia połączenie czytnika z markowymi obudowami, zamieniając je w spójną całość. Takie podejście pozwoliło zachować wyjątkową smukłość i zwartość urządzenia chronionego obudową.

Test PocketBook Era – nowy etap komfortu e-czytania

Szwajcarska marka PocketBook zawsze kładła duży nacisk na design produktów, uwzględniając najnowsze trendy przy jednoczesnym zachowaniu idealnej kompaktowości i wygody swoich czytników. Znakiem rozpoznawczym PocketBooka są ergonomiczne przyciski, które są w każdym modelu wydanym przez firmę od jej powstania w 2007 roku.

Otrzymując tę ​​nagrodę, PocketBook Era dołącza do tak kultowych modeli marki, jak Touch HD 3 i Touch Lux 4, które zostały laureatami Red Dot Award w 2019 roku.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl