Bugvasion TD – opętane przez kosmitów robale zaatakują dziś

Bugvasion TD – opętane przez kosmitów robale zaatakują dziś w wielu domach na Nintendo Switch. Gra Bugvasion TD już dziś dostępna w wersji na japońską konsolę

Bugvasion TD

Bugvasion TD, w której gracze mają za zadanie powstrzymać inwazję tysięcy robali atakujących domy, już 13 kwietnia 2023 r. zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch. Cena regularna gry została ustalona na 9,99 USD, a od w pierwszych dniach po premierze tytuł będzie można nabyć z 25 proc. zniżką.

Xbox Series S – rozrywka dla całej rodziny

Zdaniem zarządu notowanego na NewConnect producenta i wydawcy gier wideo – Play2Chill – dystrybucja gry na japońską konsolę przyczyni się do budowy szerokiego portfolio gier studia na tę platformę. Za port konsolowy i wydanie gry w całości odpowiada Play2Chill.

Cieszymy się, że w naszą grę będą mogli zagrać miłośnicy tej niezwykle popularnej na całym świecie konsoli. Bugvasion TD zadebiutuje już 13 kwietnia w wersji na Nintendo Switch. Uważamy, że rozszerzenie dystrybucji właśnie o tę platformę korzystnie wpłynie na wzrost rozpoznawalności i sprzedaży gry węgierskiego studia – Full Screen Kft. To również moment, w którym z Play2Chill konsekwentnie chcemy rozpocząć budowanie naszego portfolio gier na konsolę Nintendo Switch – mówi Tomasz Róziecki, prezes zarządu Play2Chill.

Bugvasion TD ma na celu połączenie wyglądu Micro Machines z gatunkiem tower defense, czyli strategicznych rozgrywek czasu rzeczywistego, wprowadzając na ekran kolorowe poziomy i dziwacznych wrogów. Jednak nie jest to tylko doświadczenie typu build-your-towers-and-sit-back. W rozgrywce chodzi o to, żeby powstrzymać inwazję robaków wszelkimi sposobami, korzystając z arsenału domowych środków odstraszających owady i miażdżących owady.

Aby bronić swojego domu, gracz musi myśleć szybko i jeszcze szybciej działać, aktywnie utrzymywać swoje wieże, używać specjalnych zdolności i ataków oraz łączyć swoje narzędzia. Dodatkowo twórcy dali możliwość odblokowywania nowych technologii, poprzez zbieranie punktów technologicznych, które dają możliwość odblokowania nowych wież i specjalnych ataków. Premiera tytułu w wersji na PC odbyła się w 17 lutego 2021 roku.

Play2Chill poinformowało, że proces certyfikacji gry Bugvasion TD na platformę Nintendo Switch został już zakończony, a premiera tego tytułu na wspomnianą konsolę została wyznaczona na 13 kwietnia 2023 r. Gra będzie dostępna dla graczy z Europy, Australii, Ameryk (USA, Kanada, Meksyk, Brazylia, Argentyna, Chile, Kolumbia, Peru), Hong Kongu, Japonii oraz Korei Płd.

Test Huawei Watch Ultimate – zabrałam go 20m pod wodę, a może jeszcze więcej!

Wynagrodzenie należne Play2Chill wynosi 100 proc. przychodu brutto do momentu zwrotu poniesionych kosztów, następnie równowartość 50 proc. przychodu brutto, a druga połowa przypada licencjodawcy, czyli studiu Full Screen Kft.

Konsola Nintendo Switch zadebiutowała na początku 2017 roku. Od tego czasu przenośna, japońska konsola sprzedała się w liczbie 122 milionów sztuk, w różnych wersjach. Ponadto gracze kupili w sumie aż ponad 994 mln kopii gier.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl