D-Link D-View 8 – oprogramowanie do zarządzania siecią

 

D-View 8 to kompleksowe narzędzie do zarządzania siecią przewodową i bezprzewodową z centralnym zarządzaniem, monitorowaniem oraz utrzymywaniem sieci.

D-Link D-View 8

D-Link, światowy lider w technologiach sieciowych przedstawił D-View 8, zaawansowane i skalowalne narzędzie do zarządzania siecią, zapewniające pełną kontrolę nad infrastrukturą sieci biznesowej. D-View 8 zaprojektowano z myślą o zmieniających się potrzebach średnich i dużych przedsiębiorstw. Oprogramowanie zapewnia zaawansowane funkcje monitorowania, zarządzania i automatyzacji w wielu lokalizacjach, dostępne na przyjaznej dla użytkownika platformie.

Recenzja D-Link R32 – ultraszybki router Wi-Fi 6 do domu

Reklamy

Administratorzy sieciowi korzystający z D-View 8 łatwo mogą monitorować i kontrolować urządzenia sieciowe z jednej lokalizacji. Oprogramowanie, dostępne w wersjach Standard i Enterprise, oferuje firmom każdej wielkości rozbudowane możliwości monitorowania sieci i zarządzania przełącznikami sieciowymi D-Link, bezprzewodowymi punktami dostępowymi, a także urządzeniami innych firm.

 

D-View 8 Standard Edition oferuje wizualizację sieci w czasie rzeczywistym, proaktywne alerty i kompleksowe narzędzia do raportowania. Te funkcje umożliwiają szybkie zdiagnozowanie i rozwiązanie problemu, zanim wpłynie  na działanie firmy. System usprawnia zarządzanie siecią, prowadzi do jej optymalizacji i zwiększenia wydajności operacyjnej.

 

Funkcje takie jak automatyczne wykrywanie urządzeń, tworzenie kopii zapasowych konfiguracji i aktualizacje oprogramowania układowego upraszczają i automatyzują codzienne zadania sieciowe.

 

D-View 8 Enterprise Edition, które korzysta z funkcjonalności wersji Standard Edition, wyposażono w dodatkowe funkcje przeznaczone dla większych i bardziej złożonych sieci. Obsługa dwóch serwerów zapewnia redundancję i wysoką dostępność, natomiast funkcja sFlow usprawnia rozwiązywanie problemów, poprawia widoczność oraz umożliwia szybszą analizę ruchu i skalowalność.

Więcej informacji na temat D-View 8 oraz bezpłatna 90-dniowa wersja próbna wersji Enterprise Edition znajduje się na stronie https://dview.dlink.com.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]