Bitcoin Pizza Day – 13-rocznica zakupu dwóch pizz w zamian za 10 000 BTC

Binance świętuje trzynastą rocznicę Bitcoin Pizza Day. To właśnie 22 maja w 2010 roku dokonano zakupu dwóch pizz w zamian za 10 000 BTC.

Giełda kryptowalut świętuje słynny zakup przy użyciu bitcoina – od meet-upów w stylu Binance po konkursy online

Bitcoin Pizza Day

Aby uczcić ten ważny dzień dla branży i rewolucję, którą zapoczątkował, Binance organizuje spotkania społeczności na całym świecie. Obchody rozpoczęły się 21 maja w miejscu narodzin pizzy – włoskim Neapolu i będą kontynuowane poprzez lokalne aktywności w restauracjach i food truckach w dziesięciu krajach, w Brazylii, Bahrajnie, Pakistanie, Wietnamie, Sri Lance, Kambodży, Urugwaju, Meksyku, Argentynie i Nowej Zelandii.

Społeczność skupiona wokół giełdy jest również zapraszana do świętowania Dnia Bitcoinowej Pizzy w mediach społecznościowych i aplikacji Binance. Uczestnicy, którzy podzielą się zdjęciami swojej pizzy z motywem Binance za pomocą hasztagu #BinancePizza lub wykonają zadania, aby zebrać wszystkie Smaki Pizzy w aplikacji Binance, mają szansę wygrać kryptowalutowy odpowiednik rocznego zapasu pizzy. Obchody online będą kontynuowane 22 maja – w tym dniu o godz. 12:00 Binance organizuje wirtualne spotkanie na żywo z udziałem CZ, podczas którego odbędą się dyskusje na temat znaczenia Pizza Bitcoin Day z wybitnymi twórcami Binance Feed.

– Bitcoin Pizza Day jest świadectwem siły społeczności i rosnącej akceptacji BTC jako części naszego codziennego życia – powiedziała Yi He, współzałożycielka i dyrektorka ds. marketingu w Binance. – W Binance wierzymy w znaczenie masowej adopcji i jesteśmy zaangażowani we wprowadzanie kryptowalut do kolejnych aspektów codziennego życia. W miarę dostrzegania wartości i potencjału blockchain oraz kryptowalut przez coraz większą liczbę osób, nasza społeczność rośnie w siłę, a my możemy wspierać rozwój całej branży.

Uczestnicy globalnych spotkań z cyklu Bitcoin Pizza Day będą mogli wziąć udział w sesji fotograficznej z zabawnymi zdjęciami, wygrywając nagrody oraz – oczywiście – darmową pizzę. Przebieg wydarzeń różni się w zależności od miasta. Na przykład w Neapolu pierwszych 500 użytkowników zarejestrowanych na wydarzenie, będzie mogło odebrać darmową pizzę i napoje w stylu Binance oraz wziąć udział w konkursie robienia pizzy z nagrodami Binance. Aby uzyskać więcej informacji na temat wydarzeń w pobliżu Twojej lokalizacji, odwiedź nasz blog.

Bitcoin Pizza Day stał się kamieniem milowym dla branży kryptowalutowej, podkreślającym jej niezwykły wykładniczy wzrost i torującym drogę do powszechnej adopcji walut cyfrowych w ciągu ostatnich 13 lat. Binance nieustannie kontynuuje realizację swojego celu, jakim jest zwiększenie poziomu wolności finansowej i wierzy, że rosnąca adopcja kryptowalut stworzy jeszcze większe możliwości ku temu.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl