Targi Pracy w Szczecinie okazją do poznania pracy w branży IT

home.pl zaprasza na Targi Pracy w Szczecinie. Od ponad 25 lat home.pl współtworzy polski internet razem ze swoimi klientami i stale rozwija zakres swoich usług, a tym, będąc otwartym na potrzeby klientów, nieustannie podnosi kompetencje swoich pracowników.

Firma jest otwarta na zatrudnienie specjalistów nie tylko z branży IT, ale też z sektora marketingu, sprzedaży, finansów, biura obsługi i innych. Nadchodzące targi stanowią doskonałą okazję, aby porozmawiać z rekruterami home.pl i złożyć aplikację na wymarzoną pracę.

Targi Pracy

Targi Pracy w Szczecinie są świetną okazją do poznania firm z różnych branż jako potencjalnych pracodawców. Wydarzenie odbędzie się już 24 maja 2023 roku w godzinach 10.00 – 16.00. Ten dzień pełen będzie szkoleń i prelekcji z ciekawymi gośćmi, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Jedną z prelekcji poprowadzi Monika Kotek, HR Business Partner w home.pl, która opowie o pracy w sektorze IT i tym, co wyróżnia home.pl jako przyszłościowego pracodawcę. Poruszy ona również temat trendów kształtujących aktualny rynek pracy oraz kompetencji przyszłości, na które warto postawić w rozwoju osobistym.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Test Motorola edge 40 pro – bardzo się polubiliśmy

home.pl to miejsce, w którym odnajdą się osoby z różnym wykształceniem, zainteresowaniami,  nawet jeśli nie posiadają wiedzy, czym jest Linux, WordPress lub PHP. Siłę firmy stanowią utalentowani i zmotywowani pracownicy oraz ponad 25-letnie sektorowe doświadczenie. home.pl to największy i najbardziej rozpoznawalny w Polsce dostawca usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet home.pl jest liderem branży również w Europie.

 Oferujemy wiele benefitów, które mogą nas wyróżniać wśród innych pracodawców, m.in. kursy językowe, dodatkowy dzień urlopu na urodziny czy bardzo doceniane przez naszych pracowników dofinansowanie do wakacji. Uważamy, że to nie firma tworzy pracowników, ale pracownicy tworzą firmę. Dlatego też chcemy kreować dla nich odpowiednie i godne warunki do pracy w przyjaznej i miłej atmosferze. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z młodymi ludźmi na początku swojej ścieżki zawodowej, jak i bardziej doświadczonymi specjalistami IT. — zaznacza Monika Kotek, HR Business Partner home.pl.

 Warto wspomnieć, że home.pl podejmuje również współpracę z jednostkami edukacyjnymi: Uniwersytetem Szczecińskim oraz Technikum Łączności w Szczecinie. Firma chętnie dzieli się swoją wiedzą i uczestniczy w kształceniu przyszłych specjalistów z branży IT. Po udanej współpracy z instytucjami szkolnictwa średniego i wyższego w Zachodniopomorskim, home.pl planuje kooperacje z kolejnymi placówkami w całym kraju.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl