Hykker (nie)tylko dla dzieci – nie lada gratka w Biedronce

Od 25 maja w sklepach sieci Biedronka pojawią się ponownie 3 wyjątkowe produkty marki Hykker. Będzie to cyfrowy aparat fotograficzny dla dzieci, drukarka termiczna oraz długopis 3D. To nie lada gratka dla najmłodszych, ale nie tylko! W zabawie mogą uczestniczyć również dorośli. Wspólnie można wyczarować coś naprawdę zachwycającego. Cena za sztukę – 119 zł.

Cyfrowy aparat fotograficzny Hykker

Cyfrowy aparat fotograficzny pozwala uchwycić chwile widziane oczami dziecka. Jest mały i kompaktowy, więc na pewno zmieści się w małych rączkach. Dla większego komfortu noszenia został wyposażony w pasek do zawieszenia aparatu na szyję, więc zawsze można go mieć przy sobie. Dodatkowo posiada zdejmowaną silikonową nakładkę w kształcie myszki, żeby zamortyzować ryzyko uszkodzenia aparatu podczas dziecięcych zabaw.

Mimo tego, że aparacik jest mały i niepozorny to robi zdjęcia i nagrywa filmy w jakości Full HD, posiada również ramki do zdjęć, a nawet gry! Można nim zagrać m.in. w Snake, Push the box, Labirynt czy 2048. Do wyboru są 4 ramki oraz możliwość wykonywania zdjęć w kolorze czarno-białym, sepii oraz z efektem negatywu.

Test Hykker Navi Space – robot sprzątający z funkcją mopowania

Można z niego również odtwarzać muzykę, przeglądać filmy i zdjęcia. Będzie idealny dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym do rozwijania pierwszych pasji.

Do aparatu dołączona jest karta pamięci micro SD o pojemności 1 GB, aby później można było wspólnie oglądać efekty w postaci zdjęć. W zestawie znalazł się także przewód USB do ładowania.

Drukarka termiczna

Drukarka termiczna marki Hykker to przenośne urządzenie do szybkiego drukowania ulubionych zdjęć, obrazków czy nawet list zakupowych. Łączy się z dedykowaną aplikacją iPrint w telefonie lun tablecie. Dostępna jest zarówno na Android, jak i na iOS. Po udanym połączeniu pod nazwą urządzenia wyświetli się komunikat Podłączony i dioda stanu na obudowie urządzenia będzie świecić się światłem ciągłym na niebiesko. Wtedy wiadomo, że drukarka jest gotowa do działania.

Drukarka oferuje szereg możliwości, ponieważ można z niej drukować zdjęcia, grafiki szablonów, notatek, list zadań lub etykiet. Po wprowadzeniu własnego tekstu, urządzenie je rozpoznaje i również może je dla nas wydrukować. To samo w przypadku dokumentów, stron internetowych oraz banerów.

Test myPhone Halo A – prosty telefon dla każdego

Ten gadżet nie jest tylko zabawką dla dzieci, ale również może ułatwić życie wielu dorosłym.

Dzięki lekkości i kompaktowemu rozmiarowi zawsze można mieć ją przy sobie, zmieści się w torebce, a nawet w kieszeni! W zestawie do drukarki dołączono dwie rolki papieru termicznego oraz przewód USB do ładowania.

Długopis 3D

Długopis 3D to bezprzewodowe urządzenie do przestrzennego budowania elementów nie tylko dla dzieci, zabawę mogą czerpać z tego również dorośli. Do zestawu dołączono książeczkę z przykładowymi wzorami, ale tworzenie w 3D jest nieograniczone. Długopis jest w pełni bezpieczny, ponieważ temperatura topienia filamentu PCL (czyli koloru) jest niska. Jej zakres wynosi od 65 do 90 stopni Celsjusza.

Produkt jest w pełni bezprzewodowy, a dzięki lekkości i wygodnemu wyprofilowaniu z łatwością się go obsługuje. Urządzenie pozwala na 2 prędkości podawania filamentu.

Do zestawu dołączono aż 10 różnych kolorów – po 5 metrów każdy, stojak na długopis oraz przewód USB do ładowania.

Produkty przeszły pozytywną weryfikację trwałości, funkcjonalności i łatwości obsługi niezależnej instytucji badawczej DEKRA, uzyskując certyfikat. Produkty elektroniczne marki Hykker, dostępne będą w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, w cenie 119 zł za sztukę.

Produkty od firmy mPTech Sp. z o.o. oferowane będą od 25 maja br. aż do wyczerpania zapasów.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl