Logitech G – innowacje audio w e-sporcie

Logitech G przedstawia najnowszą innowację audio w e-sporcie – zestaw słuchawkowy do gier Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED z przetwornikami PRO-G GRAPHENE

Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED

Gamingowy zestaw słuchawkowy PRO nowej generacji wyposażony jest w przełomową technologię Graphene Audio, która zapewnia sportowcom i graczom przewagę w walce o zwycięstwo

Logitech G, marka firmy Logitech i innowator w dziedzinie technologii i sprzętu do gier, ogłosiła dziś e-sportowy zestaw słuchawkowy nowej generacji – Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset.  Zaprojektowany i przetestowany z najlepszymi sportowcami e-sportowymi, nowy zestaw słuchawkowy PRO X 2 jest wyposażony w całkowicie nowe, rewolucyjne przetworniki dźwięku PRO-G GRAPHENE, co czyni go szczytowym osiągnięciem w dziedzinie dźwięku w grach i obowiązkowym zestawem słuchawkowym dla najbardziej wymagających graczy.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

„Podstawową filozofią serii Logitech G PRO jest tworzenie sprzętu, który spełnia wymagające potrzeby profesjonalnych sportowców e-sportowych i rywalizujących graczy” – mówi Chris Pate, główny menedżer produktu w Logitech G PRO Series. „Dzięki PRO X 2 osiągnęliśmy przełomowy poziom wydajności, przeprojektowując nasze przetworniki PRO-G z technologią audio Graphene.

Dzięki wykorzystaniu grafenu możemy stworzyć przetwornik, który jest zarówno niesamowicie wytrzymały, jak i prawie niemożliwie lekki. Zapewnia dźwięk o wysokiej wierności z wyjątkowo niskimi zniekształceniami, dając profesjonalistom wydajność, której potrzebują, aby grać z maksymalnym potencjałem”.

W e-sporcie czystość dźwięku i komunikacja to kluczowe czynniki wpływające na wygraną. Możliwość usłyszenia najmniejszej wskazówki dźwiękowej i komunikowania się z członkami drużyny robi różnicę.  Nowy przetwornik PRO-G GRAPHENE Audio Driver został precyzyjnie zaprojektowany z 50-milimetrową membraną grafenową z żywym zawieszeniem krawędziowym, aby zapewnić wciągające krajobrazy dźwiękowe, jak nigdy dotąd.

Test Logitech G333 – granie bez utraty jakości dźwięku

Nowy przetwornik zapewnia poprawę dokładności reprodukcji dźwięku, dokładności czasu sygnału i redukcji zniekształceń, umożliwiając graczom wyraźniejszą identyfikację obiektów audio i szybsze rozpoznawanie ich lokalizacji, gdy obiekty poruszają się względem gracza.

Oprócz całkowicie nowego sterownika audio PRO-G GRAPHENE, PRO X 2 oferuje inne ulepszenia w stosunku do obecnego bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do gier PRO X, w tym:

  • Mnogość połączeń – Przygotuj się na każdą sytuację dzięki ulepszonym połączeniom bezprzewodowym LIGHTSPEED, Bluetooth i przewodowym (3,5 mm Aux). Technologia LIGHTSPEED zapewnia teraz łączność bezprzewodową klasy PRO z czasem pracy do 50 godzin na jednym ładowaniu i stałym zasięgiem połączenia bezprzewodowego do 30 m.
  • Wielokrotnie nagradzana konstrukcja PRO – Zaprojektowane z myślą o profesjonalnych graczach i we współpracy z nimi, słuchawki PRO X 2 charakteryzują się wytrzymałą, a jednocześnie lekką aluminiową i stalową ramą oraz najwyższym komfortem dzięki obrotowemu, wytrzymałemu zawiasowi i wymiennym nausznikom ze sztucznej skóry i weluru.
  • Niezawodna komunikacja – 6-milimetrowy mikrofon kardioidalny na odłączanym wysięgniku, z zaawansowanym oprogramowaniem Blue VO!CE filtruje przez G HUB, zapewniając wyraźną i spójną komunikację.
  • DTS Headphone:X 2.0 Surround Sound – Precyzyjny dźwięk przestrzenny pomaga dokładnie wiedzieć, gdzie znajdują się Twoi przeciwnicy, zanim oni znajdą Ciebie, dzięki głęboko wciągającym wrażeniom dźwiękowym.

Linia Logitech G PRO Series została opracowana w ramach unikalnego programu Design by Collaboration, który łączy wielu najlepszych na świecie sportowców i drużyn e-sportowych w celu opracowania nowego, wysokowydajnego sprzętu e-sportowego, który przesuwa granice innowacji i wydajności, aby zapewnić im przewagę nad konkurencją.

„Zawsze czułem, że Logitech G ceni moje opinie i opinie na temat rozwoju produktów, dlatego ich sprzęt jest najbardziej wydajny i najpopularniejszy wśród najlepszych sportowców e-sportowych. Podczas opracowywania zestawu słuchawkowego G PRO X 2 Gaming cieszyłem się poprawionym komfortem i doskonałym mikrofonem.

W grze odkryłem, że nowy sterownik Graphene zmienia zasady gry, naprawdę sprawił, że poczułem, że mam nową przewagę, aby wygrać z konkurencją”, powiedział Oleksandr „s1mple” Kostyljev, Counter-Strike, Natus Vincere.

Od samego początku procesu projektowania Logitech G współpracuje z profesjonalistami e-sportowymi w celu uzyskania opinii, podejmowania kluczowych decyzji i testowania w celu udoskonalenia funkcji i projektu produktów. Wdrażając ich opinie do nowych narzędzi i rozwiązań, Logitech G stał się standardem i liderem w dziedzinie profesjonalnego sprzętu do gier.

Cena i dostępność

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier PRO X 2 LIGHTSPEED jest już dostępny na stronie LogitechG.com oraz u lokalnych sprzedawców w sugerowanej cenie detalicznej 1249,00 zł.

 

Seria PRO

 

Logitech G PRO Series to wielokrotnie nagradzana linia profesjonalnych zestawów słuchawkowych, myszy i klawiatur zaprojektowanych zgodnie z wymagającymi specyfikacjami najlepszych e-sportowców na świecie. Zaprojektowane w ramach rygorystycznego programu Design by Collaboration, produkty z serii PRO zawierają starannie dobrane funkcje i innowacje, aby osiągnąć absolutny szczyt wydajności, zapewniając jednocześnie całodzienny komfort, którego wymagają profesjonalni gracze.

Test Logitech Aurora w bieli – klawiatura G713 i myszka G502 X oraz mikrofon Blue Yeti

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED posiada certyfikat CarbonNeutral®, co oznacza, że finansujemy wysokiej jakości certyfikowane kompensacje emisji dwutlenku węgla, aby zmniejszyć wpływ produktu na środowisko do zera. Części plastikowe zawierają co najmniej 35 procent materiałów pochodzących z recyklingu poużytkowego, a opakowanie papierowe pochodzi z lasów z certyfikatem FSC. Więcej informacji na temat naszych działań na rzecz zrównoważonego rozwoju można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl