Panasonic Visual i ProAV dla zintegrowanego świata AV/IT

Najnowsza inwestycja w przyszłościowe systemy Panasonic Visual i Pro AV zapewnia lepszy poziom i elastyczność pracy

Grupa AED, wiodący europejski dostawca sprzętu dla profesjonalistów branży audiowizualnej, rozszerzyła swoją ofertę produktów Panasonic Visual i ProAV, aby wspierać swoich klientów w uelastycznianiu ich pracy i zwiększyć korzyści płynące z przejścia do zintegrowanego świata AV i IT.

Panasonic i AED są liderami w przechodzeniu z tradycyjnych systemów odtwarzania do zintegrowanych rozwiązań AV i IT, które zapewniają szybkie strumieniowe przesyłanie treści z dowolnego miejsca, umożliwiając tym samym korzystanie z treści wydarzeń transmitowanych na żywo w różnych miejscach i na rozmaitych platformach.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Recenzja Canon 8X20 IS – pozwala przybliżyć świat

Dzięki zakupowi ponad stu projektorów RQ35K (30 000 lm) i RQ25K (20 000 lm) oraz ponad dwustu pięćdziesięciu płaskich monitorów 4K z najnowszej serii EQ2, klienci Rental & Staging mają zapewnione wszystkie produkty Panasonic od jednego, wiodącego dostawcy. Panasonic RQ35K i RQ25K to najmniejsze i najlżejsze na świecie projektory 3-Chip DLP™ w swojej klasie lumenów. Seria profesjonalnych wyświetlaczy LCD 4K EQ2 oferuje bardzo dobrą jakość obrazu, trwałą obudwę i szereg funkcji łączności, w tym Intel SDM, dodatkowo występuje aż siedem rozmiarów ekranów (98-43 cale).

Wraz z kamerami PTZ Panasonic i platformą KAIROS IP/IT do produkcji na żywo, AED Group prezentuje świetne rozwiązanie, szeroko wykorzystywane w produkcji IP typu glass-to-glass, które świetnie sprawdzi się w organizacjach poszukujących elastyczności i usprawnienia przepływu pracy IP. Włączenie platformy Intel SDM i połączenie jej z projektorami Panasonic RQ25K i wyświetlaczami EQ2 dodatkowo zwiększa łatwość konfiguracji i łączności urządzeń z systemami opartymi na protokole IP.

Inwestycja w AED Display potwierdza, że istniała ogromna potrzeba opracowania kompaktowych i cichych projektorów o najwyższej jakości, co pokazuje rozwój platformy Intel SDM, w celu wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań w świecie IP. Konfigurowalna platforma IP/IT KAIROS oraz otwarty standard SDM zapewniają szybkie dostosowanie się do potrzeb klientów, umożliwiając łatwą migrację danych do przyszłych formatów i standardów IP, mówi Jan Markus Jahn, szef Media Entertainment Business Unit w Panasonic Connect Europe.

Test Motorola edge 40 pro – bardzo się polubiliśmy

Panasonic nieustannie wprowadza na rynek nowe produkty AV, które charakteryzują się najwyższej jakości obrazem, przy prostej i sprawnej obsłudze, dzięki czemu profesjonaliści sektora audiowizualnego oszczędzają mnóstwo czasu i pieniędzy. Jako wiodąca firma AV w Europie, posiadająca biura w Belgii, Holandii, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii i Dubaju, jesteśmy w stanie zaoferować pełną gamę produktów wizualnych i ProAV firmy Panasonic, aby pomóc naszym klientom w łatwym przejściu do nowego środowiska AV/IT, dodaje Thierry Heldenbegh, dyrektor zarządzający AED Display.

Więcej informacji o 3-chipowych projektorach DLP RQ35K i RQ25K oraz monitorach z serii EQ2 można znaleźć na stronie internetowej Panasonic Connect Europe.

Aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami z działu Visual System Solutions, warto odwiedzić i zaobserwować profil firmy na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/panasonic-connect-europe/

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl