Bemi Trevio i Bemi Verfit – premiera na Dzień Matki

Swoją polską premierę mają dwa modele elektronicznych zegarków marki Bemi: Bemi Trevio i Bemi Verfit

Ponad połowa Polaków kupuje prezenty na Dzień Matki. Najczęściej są to kwiaty oraz biżuteria, która coraz częściej występuje na rynku także w elektronicznej wersji – w formie smartwatchy. Swoją polską premierę mają dwa modele elektronicznych zegarków marki Bemi: Trevio i Verfit. Posiadają one akumulatory o pojemności kolejno 260 mAh i 190 mAh, ochronę przed wilgocią IP67, 18 trybów sportowych, a także funkcje pozwalające śledzić zdrowie, w tym cykl menstruacyjny oraz przypomnienie o regularnym nawadnianiu. Obsługa urządzeń możliwa jest poprzez bezpłatną aplikację FitCloudPro.

Co drugi z nas robi prezenty na Dzień Matki

Reklamy

Większość Polaków kupuje prezenty z okazji Dnia Matki – deklaruje to 6 na 10 ankietowanych. Niemal połowa z nas tych zakupów dokonuje online, a najczęściej wybieramy prezentami są kwiaty, kosmetyki i biżuteria. Coraz chętniej odchodzimy od klasyki na rzecz elektronicznych zegarków. Swoją polską premierę mają smartwatche marki Bemi Trevio oraz Verfit, dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – klasycznej czarnej oraz kobiecej złotej, która może być prezentem na Dzień Matki.

Pojemny akumulator oraz ochrona IP67

Smartwatch Bemi Trevio posiada akumulator o pojemności 260 mAh, natomiast Bemi Verfit ma baterię 190 mAh. Oba smartwatche posiadają kolorowy 1.32” wyświetlacz TFT o rozdzielczości 360 pikseli i zagęszczeniu 326 ppi. Smartwatche zostały wyposażone w łączność bezprzewodową, w modelu Trevio jest to Bluetooth 5.0, a w modelu Verfit – Bluetooth 5.1. Oba urządzenia są odporne na krótkotrwałe zanurzenie w wodzie, posiadają ochronę IP67. Dzięki temu można z nich korzystać także podczas intensywnych treningów oraz deszczu.

Test Amazfit GTS 4 Mini – smartwatch dopracowany

Monitor snu i przypomnienie o nawodnieniu

Zegarki Bemi Trevio i Verfit mają 18 trybów sportowych, a także licznik kroków oraz spalonych kalorii. Dodatkowo urządzenia posiadają funkcje śledzenia zdrowia: pulsometr, opcję pomiaru ciśnienia i saturacji krwi, a także monitor snu i przypomnienie o nawodnieniu. Funkcją, którą producent zaplanował z myślą o kobietach, jest monitorowanie zdrowia kobiet, które umożliwia nie tylko śledzenie cyklu menstruacyjnego, lecz także ciąży.

Okrągła koperta oraz lekka i wytrzymała obudowa

Zegarki Bemi mają okrągłą kopertę o szerokości 44.6 mm, która jest pokryta szkłem odpornym na zadrapania i zarysowania. Cienka obudowa wykonana jest z wysokiej jakości aluminium, które jest lekkie, przy jednoczesnym zachowaniu wyjątkowej wytrzymałości na zniszczenia. Oba smartwatche Bemi posiadają w zestawie klasyczny silikonowy pasek, który będzie odpowiedni do użytku podczas uprawiania sportów. Dodatkowo model Trevio wyposażono także w wykonaną ze stali nierdzewnej bransoletę mediolańską z magnetycznym zapięciem, która dodaje zegarkowi elegancji.

Test Hama Fit Watch 6910 – motywuje do osiągania nowych celów

Bemi Trevio i Verfit współpracują ze smartfonami z systemami operacyjnymi Android oraz iOS. Obsługa możliwa jest przez darmową aplikację FitCloudPro dostępną w Google Play Store oraz App Store.

Smartwatch Bemi Trevio w zestawie z dwoma paskami – silikonowym oraz ze stali nierdzewnej dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – złotej oraz czarnej w Media Expert w cenie 349 zł.Smartwatch Bemi Verfit z silikonowym paskiem dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – złotej i czarnej w Media Expert w cenie 339 zł. Polskim dystrybutorem urządzeń marki Bemi jest firma 4cv.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]