PlayStation Plus – czerwcowa oferta

Firma Sony Interactive Entertainment przedstawiła czerwcową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Wszyscy aktywni subskrybenci będą mogli pobrać trzy gry na platformy PlayStation 4 i PlayStation 5: NBA 2K23, Jurrasic World Evolution 2 oraz Trek to Yomi. Oferta będzie dostępna dla wszystkich abonentów od 6 czerwca do 3 lipca 2023 roku.

PlayStation Plus

NBA 2K23

NBA 2K23 to kolejna odsłona koszykarskiej serii, która zawiera aktualne składy i drużyny biorące udział w najbardziej prestiżowych rozgrywkach na świecie. Gracze będą mogli dołączyć do swojej ulubionej drużyny, poprowadzić własną karierę, czy na nowo rozstrzygnąć historyczne spotkania.

Jurrasic World Evolution 2

Jurrasic World Evolution 2 pozwala wcielić się w projektanta jedynego w swoim rodzaju parku rozrywki. Gracze będą mogli współpracować z postaciami znanymi z kultowych filmów, m.in. z doktorem Ianem Malcolmem w celu ochrony i kontrolowania dzikich dinozaurów szalejących na terenie USA.

Trek to Yomi

Trek to Yomi to produkcja stworzona przez Leonarda Menchiari oraz polskie studio Flying Wild Hog, inspirowana japońskim kinem samurajskim. Gracze wcielą się w młodego wojownika, który chce pomścić śmierć swojego mistrza.

Więcej szczegółów na temat czerwcowej oferty znajduje się na blogu PlayStation.

PlayStation Plus – informacje

PlayStation Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. Składa się z trzech poziomów, w zależności od których, gracze otrzymują m.in. co najmniej dwie darmowe gry co miesiąc, możliwość grania online i ekskluzywne zniżki (PlayStation Plus Essential), dostęp do biblioteki ponad 400 tytułów (PlayStation Plus Extra) oraz możliwość streamowania gier ze starszych generacji konsol (PlayStation Plus Premium).

Usługa PS Plus jest dostępna w następujących abonamentach: PlayStation Plus Essential (1 miesiąc 37,00 zł, 3 miesiące 100,00 zł, 12 miesięcy 240,00 zł), PlayStation Plus Extra (1 miesiąc 58,00 zł, 3 miesiące 165,00 zł, 12 miesięcy 400,00 zł) i PlayStation Plus Premium (1 miesiąc 70,00 zł, 3 miesiące 200,00 zł, 12 miesięcy 480,00 zł) w PlayStation Store oraz u wybranych partnerów handlowych.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl