Marka smartfonów TECNO – Już w Polsce!

Po wprowadzeniu marki TECNO do 70 krajów na całym świecie przyszedł czas na Polskę! Firma z powodzeniem działa już na pięciu kontynentach. Producent ma w swoim portfolio szeroką gamę eleganckich, innowacyjnych smartfonów, tabletów, laptopów oraz innych, inteligentnych urządzeń, w tym systemów HiOS i urządzeń domowych. Pierwsza z czterech zaplanowanych serii smartfonów pojawi się na polskim rynku jeszcze w czerwcu.

Marka TECNO powstała w Shenzhen w Chinach. Od początku firma dynamicznie się rozwija, poszerzając swój obszar działania. W 2013 roku wykonała duży skok naprzód stawiając na ciągły rozwój innowacji w smartfonach i urządzeniach osobistych. Obecnie liczba punktów sprzedaży produktów TECNO przekroczyła spektakularne 160 000 na całym świecie i ciągle rośnie.

TECNO Mobile Poland

Na przestrzeni lat marka otrzymała również wiele nagród i prestiżowych tytułów za innowacyjne podejście w projektowaniu urządzeń mobilnych: Global Top Brand CES 22Most Innovative Asian Mobile Phone BrandiF Design Award, IDA International Design Award, Loop Sustainable Design Award  i wiele innych.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

DĄŻENIA ORAZ MYŚL PRZEWODNIA TECNO

TECNO nieustannie dąży do harmonii współczesnego, estetycznego wzornictwa z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Kierując się przesłaniem marki Stop At Nothing, TECNO angażuje się w rozwój najlepszych i najnowszych technologii dla ludzi patrzących w przyszłość, inspirując ich do ciągłego rozwoju oraz do zapewnienia sobie jak najlepszej przyszłości.

Test Samsung Galaxy S23 Ultra – to może zrobić smartfon

Firma chce stać się najbardziej pożądaną marką premium na świecie wśród klientów młodych duchem, oferując im najnowocześniejsze, stylowe, inteligentne urządzenia.

DZIAŁANIA MARKI W POLSCE

Polska jest jednym z pierwszych krajów w tej części świata, w którym TECNO będzie oferować swoje wyjątkowe urządzenia. Wierzymy, że to doskonały krok w kierunku intensywnego rozwoju marki również w tej części globu, więc ze strategicznego punktu widzenia jest to dla nas jeden z najważniejszych rynków – zaznacza Paul Pan, TECNO Central-Eastern Europe General Manager.

Dostępności produktów TECNO w Polsce należy się spodziewać jeszcze w pierwszej połowie tego roku. W ofercie smartfonów zaplanowane są cztery różne serie – pierwsza z nich będzie dostępna w sprzedaży jeszcze w czerwcu, o czym marka poinformuje w kolejnej informacji prasowej. Dostępność produktów będzie szeroka, zaczynając od największych kanałów e-commerce, poprzez najbardziej znane sieci elektromarketów.

Polski oddział TECNO funkcjonuje już od Maja 2023, do zespołu już dołączyli między innymi:

Paul Pan – TECNO CEE General Manager

Łukasz Bieniek – TECNO Poland Country Manager

Marcin Szczepankowski – TECNO Poland GTM Manager

Kolejne osoby do działu sprzedaży i marketingu dołączają już niebawem

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl