Bespoke Life 2023: Samsung z wizją zrównoważonego, inteligentnego i stylowego życia

Bespoke Life pozwala tworzyć nasze domy, nie tylko zaspokajając nasze podstawowe potrzeby, ale także realizując nasze wartości. Dzięki temu możemy cieszyć się bardziej zrównoważonym, inteligentnym i przyjaznym dla środowiska stylem życia.

Styl życia i wartości konsumentów nieustannie się zmieniają. Wraz z rosnącym popytem na inteligentne domy oraz chęci tworzenia zrównoważonej przyszłości – konsumenci udowadniają, że sama funkcjonalność nie jest już dla nich głównym priorytetem przy wyborze urządzeń gospodarstwa domowego. Równie ważny stały się ekologiczne rozwiązania,  AI oraz design.

 

 

W całej branży elektroniki użytkowej marki chcą wychodzić naprzeciw potrzebom klientów właśnie w tym zakresie. Jedną z nich jest Samsung, który dzięki szerokiej gamie produktów – od smartfonów, poprzez telewizory, aż do urządzeń gospodarstwa domowego, które można zintegrować w aplikacji SmartThings, zapewnia doświadczenie innowacyjnego i holistycznego domu. 

Każdego roku dokładamy wszelkich starań, mających na celu realizowanie zmieniających  potrzeb klientów. Początkiem było wprowadzenie na rynek lodówek Bespoke w 2019 roku – zamieniając sprzęt gospodarstwa domowego w bardziej dynamiczną część kuchni, a następnie dopracowując koncepcję poprzez zapewnienie klientom większej elastyczności i rozwiązań modułowych w 2021 roku.

W tym roku, wprowadzając wizję zrównoważonego, inteligentnego i stylowego życia, bierzemy pod uwagę fundament linii Bespoke i doskonalimy go jeszcze bardziej. Bierzemy pod uwagę świadomość klientów w zakresie ekologii, harmonizowanie naszych usług oraz oferowanie większej dowolności ekspresji wizualnej na nieznaną dotąd skalę.

Test Samsung The Freestyle – jedyne w swoim rodzaju urządzenie

Bespoke Life pozwala tworzyć nasze domy, nie tylko zaspokajając nasze podstawowe potrzeby, ale także realizując nasze wartości. Dzięki temu możemy cieszyć się bardziej zrównoważonym, inteligentnym i przyjaznym dla środowiska stylem życia. Tak brzmi wizja życia w stylu Bespoke, którą mam przyjemność z Wami się podzielić.

 Zrównoważone życie

 Nasz sposób życia wpływa na otaczające nas środowisko. Coraz więcej osób dąży do bardziej ekologicznego stylu życia. Chęć oszczędzania energii wzrasta, rośnie również zainteresowanie zrównoważonym rozwojem w naszym codziennym życiu. Dlatego też to właśnie zrównoważony rozwój w roku 2023 stał się dla koncepcji Bespoke ważniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Test Samsung Jet 90 premium – odkurzacz 550 W w akcji

Technologie, które prezentujemy podczas Bespoke Life 2023 zostały opracowane w oparciu o ideę, która podkreśla, że najprostszym i zarazem najważniejszym krokiem jest zmiana codziennych nawyków. Koncepcja ta jest również realizowana poprzez redukcję emisji dwutlenku węgla w trakcie cyklu życia naszych produktów. Tryb AI Energy aplikacji SmartThings pozwala użytkownikom na zaoszczędzenie nawet 70% energii w pięciu różnych kategoriach produktowych. W celu redukcji mikroplastiku, który znacząco zanieczyszcza wody morskie, bazowaliśmy na koncepcji „Easy for Everyone” opracowując cykl prania: Less MicrofiberTM  oraz filtr Less MicrofiberTM przy współpracy z firmą Patagonia, umożliwiając tym samym klientom ograniczenie uwalania mikroplastiku i mikrowłókien podczas każdego cyklu prania.

Connected Life – Inteligentne życie staje się łatwiejsze

 Ograniczenia związane z pandemią powoli znikają i wszyscy możemy powrócić do normalnego życia. Trzy lata restrykcji udowodniły, jak ważne jest bycie w kontakcie. Szybko zmieniający się świat powoduje, że kontakt jest ważny wszędzie: pomiędzy ludźmi, pomiędzy człowiekiem a urządzeniem, pomiędzy urządzeniami, jak również połączenie urządzeń z siecią. Innymi słowy, era nastała era hiperłączności.

270 milionów ludzi na całym świecie wykorzystuje aplikację SmartThings do zapewnienia sobie łatwiejszego i wygodniejszego życia w domu. W zeszłym roku uruchomiliśmy SmartThings Home oferującą sześć nowych usług, a w tym roku ogłosiliśmy zupełnie nowe możliwości hasłem „Bringing Calm to Our Connected World”. Koncepcja ta, wykorzystuje sztuczną inteligencję i dzięki temu zapewnia jeszcze bardziej spersonalizowane doświadczenie z aplikacją SmartThings.

Stylish Life – Pozwól sobie na stylowe życie

Bardziej ekspresyjny, spersonalizowany dom oraz możliwości wyboru zawsze były głównym priorytetem koncepcji Bespoke. To właśnie klient ma idealną wizją swojego domu, dlatego naszym obowiązkiem jest wspierać użytkowników, aby mogli wyrażać swój charakter i gust w każdej dziedzinie swojego życia.

Aby zapewnić klientom możliwość personalizacji, urządzenia Bespoke posiadają możliwość zmiany kolorów poprzez prostą wymianę paneli, co oznacza, że nasze produkty nadążają za potrzebami klientów, ich stylem życia i gustem, bez konieczności wymiany całych urządzeń. Aby zapewnić prawdziwą funkcjonalność, postanowiliśmy wprowadzić 20-letnią gwarancję na części główne.

Oprócz elastyczności w projektowaniu zawsze dążymy do współprac, które pokazują, jak bardzo kreatywne może być projektowanie wnętrz. Nowe limitowane panele lodówek Bespoke, opracowane przy współpracy z włoskim studiem kreatywnym TOILETPAPER, stanowią idealny przykład nieograniczonych możliwości stylu Bespoke.

 7 czerwca, podczas Bespoke Life 2023, Samsung zdradzi więcej szczegółów na temat rozległej wizji oraz przedstawić produkty i usługi, które podkreślają nasze zaangażowanie w udostępnianie klientom narzędzi, które pozwalają im na stworzenie idealnego domu. Dzięki zrównoważonemu, inteligentnemu i stylowemu życiu – Bespoke Life zwiększa wygodę oraz dodaje wartości każdej rutynowej czynności i codziennym obowiązkom. Nie możemy się doczekać, żeby pokazać Wam, w jaki sposób Bespoke wplata te wartości w prozę życia.

 

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl