Z wizytą w TRUMPF Huettinger

TRUMPF Huettinger, gigant technologiczny z polskim rodowodem

Firma TRUMPF Huettinger, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych rozwiązań technologicznych, zaprosiła redakcję TechnSenior na spacer po swojej fabryce (jeden z oddziałów) na Targówku w Warszawie.

 

TRUMPF Huettinger to centrum kompetencyjne techniki plazmowej. Działalność firmy opiera się na trzech stabilnych filarach – produkcji zasilaczy, elektroniki i szaf sterowniczych. Dzięki tym produktom producenci smartfonów, telewizorów, samochodów oraz innych gałęzi przemysłu mogą dziś tworzyć i udoskonalać swoje wyroby​.

Test Getac ZX10 – niezawodny, przenośny, bezpieczny

Na co dzień współpracują z firmami z całego świata, m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Azji czy Europy, a ich wieloletnimi Klientami są liderzy rynku elektroniki użytkowej i przemysłowej, notowani w prestiżowym rankingu Fortune500.

 

Na stronie producenta możemy też przeczytać:

Naszym zadaniem jest ciągły rozwój, cyfryzacja i usieciowienie technik produkcji, aby były jeszcze bardziej ekonomiczne, precyzyjne i przyszłościowe. Z tego powodu chcemy wpływać na sprawność produkcji oraz procesów towarzyszących. W ten sposób tworzymy przyszłość świata przemysłu. Jesteśmy jednym z czołowych pod względem udziału w rynku i technologii dostawcą obrabiarek i laserów do przemysłowej obróbki, a dzięki naszym innowacjom mamy wpływ na prawie wszystkie branże. Nasze rozwiązania dot. oprogramowania torują drogę do Smart Factory. Umożliwiamy też wykorzystanie wysoko rozwiniętych technologii w elektronice przemysłowej.

Łączenie, rozdzielanie, formowanie: nasze technologie inspirują ludzi do tworzenia, budowania i materializowania tego, co wcześniej niewyobrażalne – teraz i w przyszłości. Lasery, obrabiarki, EUV czy elektronika – to połączenie niemal nieograniczonych możliwości wszechświata firmy TRUMPF i twórczej energii tworzy dla przyszłych pokoleń technologiczne światy, które dzisiaj trudno sobie wyobrazić. Nasz film przedstawia pracowników firmy TRUMPF stojących za tymi innowacjami i pracujących nad technologiami dla rynków przyszłości.

Redakcja TechnoSenior odwiedziła fabrykę w (jeden z oddziałów w Polsce) na Targówku w Warszawie. Zapraszamy zatem na krótką galerię z tego spaceru :):

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl