Optoma N-Series – monitory dla biznesu i edukacji

Optoma wprowadza do swojej oferty profesjonalne monitory N-Series z intuicyjnym oprogramowaniem stworzonym z myślą o efektywnej współpracy zespołów stacjonarnych z osobami pracującymi zdalnie. Urządzenia N-Series umożliwiają montaż w pionie i w poziomie, co sprawia, że mogą służyć także jako ekrany w lobby, salach konferencyjnych, wykładowych oraz do innych zastosowań w systemach digital signage.

Optoma N-Series

Wydajniejsza praca zdalna, lepsze nauczanie na odległość

Monitory N-Series zostały zaprojektowane z myślą o dostosowaniu obecnych sal konferencyjnych i klas szkolnych do pracy w trybie hybrydowym i nauki zdalnej. Przy pomocy rozwiązania Creative Cast prowadzący spotkanie lub lekcję szybko udostępni bezprzewodowo potrzebne mu materiały na duży ekran. Z kolei funkcja Creative Board pozwoli na przeglądanie treści na żywo i współpracę w czasie rzeczywistym z interaktywnymi wyświetlaczami Optoma serii 5.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Dzięki zainstalowanemu odtwarzaczowi multimedialnemu z opcją planowania harmonogramu wyświetlanych informacji, użytkownicy mogą tworzyć i dostosowywać własne listy odtwarzania, tak aby wymagane informacje zawsze prezentowane były o odpowiednich porach.

Monitory N-Series są dodatkowo zintegrowane z chmurą. Przy pomocy oprogramowania Optoma File Manager możliwe jest przesyłanie i uzyskiwanie dostępów do plików z platform Google, Microsoft oraz Dropbox.

Recenzja iiyama ProLite – monitor XUB3293UHSN-B1

Wysoka jakość, szerokie możliwości

Nowe profesjonalne wyświetlacze charakteryzują się rozdzielczością 4K, doskonałą jasnością obrazu i certyfikowaną technologią zapobiegającą migotaniu. Ultracienka ramka, szkło antyodblaskowe i filtr światła niebieskiego zapewniają lepsze wrażenia wizualne niż inne dostępne na rynku monitory telewizyjne.

Monitory N-Series dostępne są w pięciu rozmiarach: 55″, 65″, 75″, 86″ i 98″. Wyświetlacze są kompatybilne z akcesoriami różnych marek, takimi jak kamery internetowe czy głośniki bluetooth, dzięki czemu mogą służyć za urządzenia typu „all-in-one”. Ekrany Optoma umożliwiają ich montaż na ścianach lub też specjalnych wózkach, jeśli wyświetlacz musi pozostać mobilny. Ponadto producent oferuje gwarancję 24/7 na wszystkie urządzenia z linii N-Series.

Nowe profesjonalne wyświetlacze N-Series spełniają potrzeby firm i placówek edukacyjnych działających hybrydowo, oferując przy tym doskonałą wydajność wyświetlania oraz zintegrowane funkcje i oprogramowanie – mówi Chris Hayward, Product Manager w Optoma.

W profesjonalnych monitorach N-Series dostępne jest także oprogramowanie Optoma Management Suite Cloud (OMS). Umożliwia ono administratorom IT i technikom platformę do zdalnego zarządzania i diagnozowania wielu monitorów w czasie rzeczywistym. OMS pozwala konfigurować urządzenia znajdujące się w tej samej sieci lub połączone w chmurze, w celu optymalizacji ich wydajności i nadawania komunikatów alarmowych, alertów lub ogłoszeń.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej producenta: www.optoma.pl/products/professional-lcd-displays/n-series

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl