Zebra ET6x – tablet na budowę i do karetki

Zebra ET6x – innowacyjny tablet nowej generacji wykorzystuje technologię 5G i procesor wykorzystujący sztuczną inteligencję, aby zwiększyć wydajność w magazynach, produkcji, działaniach terenowych i jednostkach zapewniających bezpieczeństwo publiczne.

 

Zebra ET6x
Zebra ET6x

Zebra Technologies Corporation,  dostawca rozwiązań cyfrowych umożliwiających przedsiębiorstwom inteligentne łączenie danych, zasobów i ludzi, ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek serii wytrzymałych tabletów ET6x z systemem Android. Debiutująca seria ET6x zaprojektowana została, aby wspierać pracowników pierwszej linii w magazynach, zakładach produkcyjnych, portach, stoczniach, działaniach terenowych i ratownictwie medycznym w zwiększaniu produktywności i wydajności.

ET60 i ET65 to pierwsze tablety 2 w 1 z systemem Android firmy Zebra wyposażone w klawiaturę, która przekształca tablety w mobilne stacje robocze. Taka funkcja ułatwia wprowadzanie danych zarówno w biurze i w terenie. Nowe tablety Zebra zaprojektowane są tak żeby sprostać trudnym warunkom wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, zarówno w ujemnych temperaturach i ekstremalnych upałach.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Test Getac ZX10 – niezawodny, przenośny, bezpieczny

Urządzenia są pyłoszczelne, odporne na korozję i przetestowane pod kątem wibracji, szoku termicznego i promieniowania słonecznego. Dwa z najbardziej narażonych na uszkodzenia elementów tabletu – wyświetlacz i opcjonalny skaner kodów kreskowych – są chronione odpornym na pęknięcia i zarysowania szkłem Corning® Gorilla® Glass.

Jako światowy lider w dziedzinie mobilnych rozwiązań komputerowych klasy korporacyjnej, z radością przedstawiamy serię wytrzymałych tabletów ET6x z systemem Androidpowiedziała Julie Johnson, Senior Vice President, Enterprise Mobile Computing, Zebra Technologies. Najnowsza generacja tabletów Zebra łączy w sobie dostępność łączności w każdym miejscu, bezpieczeństwo, wysokiej jakości konstrukcję i potężne możliwości przetwarzania danych z wszechstronnymi akcesoriami, aby pomóc naszym klientom i partnerom spełniać ich potrzeby biznesowe – jeszcze lepiej niż dotychczas. dodaje.

Seria ET6x została stworzona z myślą o obsłudze aplikacji korporacyjnych w najbardziej wymagających środowiskach. Doskonałym przykładem są magazyny, w których – według badania Warehouse Vision Study firmy Zebra – populacje wytrzymałych tabletów mają niemal podwoić się w ciągu najbliższych trzech lat. Seria ET6x zbudowana została w oparciu o procesory Qualcomm® QCS6490 wykorzystujące sztuczną inteligencję (AI) i uczeniem maszynowym, większą pamięć, wiodące w branży zaawansowane skanery kodów kreskowych i jedną z największych dostępnych obecnie wymiennych baterii.

Wykorzystanie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego w środowiskach usług terenowych może mieć pozytywny wpływ na wydajność magazynów i zakładów produkcyjnych na całym świeciepowiedział Juho Sarvikas, Vice President & President, North America, Qualcomm Technologies, Inc. Współpraca firm Zebra i Qualcomm Technologies zaowocowała innowacyjnym rozwiązaniem, które jest jednym z najpotężniejszych w swojej klasie.

10-calowy ET60/ET65 oferuje najszybszą dostępną obecnie łączność bezprzewodową, obsługując Wi-Fi 6E i zaawansowaną technologię 5G dla środowisk przemysłowych, które zastępują Wi-Fi prywatnymi sieciami WWAN. Wzbogacone o pakiet oprogramowania Mobility DNA firmy Zebra, tablety są łatwe do wdrożenia, skonfigurowania, zarządzania i dostosowania do użytku w wielu wymagających zastosowaniach i branżach. Seria ET6x wykorzystuje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa do ochrony systemu i danych o krytycznym znaczeniu dla firmy i jest wspierana przez najlepszy w swojej klasie dział wsparcia technicznego Zebra Services oraz ekosystem integratorów i niezależnych dostawców oprogramowania w ramach programu PartnerConnect.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl