Dla ojców i tatusiów – prezent dla ich święta

Dla wszystkich ojców i tatusiów – propozycje prezentów od Lidl Polska

Przewodnik, opiekun, obrońca, przyjaciel – tak wiele misji wypełnia Ojciec, ucząc, wychowując, bawiąc i dbając o domowy mir. Obchodzony 23 czerwca Dzień Ojca jest świetną okazją do tego, by podziękować Tacie za jego codziennie zaangażowanie i troskę. Sieć Lidl Polska przygotowała specjalną ofertę prezentów dla naszych wyjątkowych Ojców, dostępną  w sklepach w całym kraju.

Nie jest tajemnicą, że w Polsce lubimy celebrować przeróżne okazje pozwalające nam być razem. Warto znajdować preteksty właśnie do tego, by spędzać miło czas z najbliższymi i przyjemnym gestem, podarunkiem lub słowem, podziękować tym, których cenimy, kochamy i szanujemy.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Dzień Ojca bez wątpienia jest takim momentem w roku, kiedy niezależnie od tego, czy sami jesteśmy Ojcami czy mamy swoich Tatusiów, możemy po prostu cieszyć się z wyjątkowego święta. Do tego właśnie zachęca nas sieć sklepów Lidl Polska, która z tej okazji przygotowała niezwykłą ofertę produktów, nie tylko sprawiających przyjemność Tatom, ale także mających swoje praktyczne zastosowanie.

Test Mio MiVue C580 – aby zapewnić spokój kierowcom

Co można zatem podarować Ojcom podczas ich tegorocznego święta? Jak się okazuje, pomysłów może być bardzo wiele, o czym przekonamy się zaglądając do nowej oferty sieci Lidl Polska. Tatom, którzy cenią sobie wygodę oraz modny wygląd, sieć podpowiada koszulki polo, letni must-have marki Livergy, o przyjemnym w dotyku materiale. Wykonane z przewiewnej i zapewniającej komfort tkaniny typu pika o wyraźnym, ale gładkim splocie, świetnie nadają się zarówno na spotkanie towarzyskie, jak i do pracy. Cena produktu to zaledwie 29,90 zł za sztukę. W ofercie sieci będzie można też znaleźć wygodne, modne i co ważne, bawełniane bermudy czy koszule z krótkim rękawem.

ojców

LIVERGY Koszulka polo męska,

29,90 zł/ 1 sztuka

LIVERGY Bermudy męskie z bawełny,

39,00 zł/ 1 para

LIVERGY Koszula męska
z bawełny,
39,00 zł/ 1 sztuka
 

 

Dla wszystkich Ojców, którzy hobbistycznie lub zawodowo majsterkują, specjalnie z okazji ich święta od 22 czerwca do sklepów Lidl Polska trafią praktyczne zestawy narzędzi. Największy z nich, aż 23-elementowy, będzie można kupić za 119 złotych/  zestaw. W jego skład wejdą m.in.: obcinaczki boczne, szczypce, klucz płaski, 5 wkrętaków, poziomica, młotek ślusarski, nóż introligatorski z ostrzem, 10 bitów, uchwyty do bitów i miara.

W ofercie dostępne będą również zestawy: wierteł lub dłut SDS za 29,99 złotych / zestaw,  7 gwintowników za 69,90 złotych/ zestaw czy 3 pilników lub tarników za 29,99 złotych / zestaw. Nie zabraknie w niej też funkcjonalnych i pozwalających utrzymać porządek w warsztacie: skrzynki na narzędzia (49,99 złotych / 1 sztukę) oraz kompletu listew magnetycznych służących do wieszania sprzętu (39,99 złotych / zestaw).

PARKSIDE Komplet narzędzi
w torbie, 23 elementy
119 zł/ zestaw
PARKSIDE Skrzynka
na narzędzia 23″
49,90 zł/ zestaw
PARKSIDE Zestaw gwintowników, 7 elementów

69,90 zł/ zestaw

ojców

Doskonałymi pomysłami na prezent są estetyczne oraz zabawne artykuły okolicznościowe. Wśród nich znajdziemy: porcelanowe kubki o pojemności 320 ml (11,90 zł/szt.) z wesołymi grafikami oraz kolorowe męskie skarpety (7,99 zł/ para) z napisem „Tata” bądź „Dad”. Kultową wręcz propozycją w ofercie są T-shirty, które z pewnością z dumą założy każdy Tata.

W cenie 19,90 złotych za sztukę dostępne będą te z hasłami: „Tak wygląda najfajniejszy tata na świecie” lub „Mój tata – Mój bohater”, a za 29,99 złotych za sztukę kupimy T-shirt z licencjonowaną grafiką przedstawiającą superbohaterów.

LIVERGY T-shirt męski z licencjonowaną grafiką superbohaterów

29,90 zł/1 sztuka

LIVERGY T-shirt męski,
19,99 zł/1 sztuka

 

Więc jak najlepiej świętować Dzień Ojca? Najpierw wybrać się na zakupy do sieci sklepów Lidl Polska, znaleźć tam odpowiedni prezent dla Taty, a następnie z niespodzianką udać się na spotkanie. Najważniejsze są jak zawsze wspólne chwile spędzone z najbliższymi!

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl