Steam NEXT Fest – nowe gry z DLSS. Wersje demo już dostępne

Trwa wydarzenie Steam Next Fest, a gracze wyposażeni w karty graficzne GeForce mogą sprawdzić bezpłatne wersje demonstracyjne nadchodzących gier, które są wyposażone w techniki RTX. Wersje demo już dostępne 

Steam NEXT Fest

Zagraj w dema wspierane przez DLSS 2

Czerwcowa edycja Steam Next Fest potrwa do 26 czerwca do godziny 19:00. Oto lista wersji demonstracyjnych gier wykorzystujących technikę DLSS 2, które zaprezentowano w trakcie wydarzenia:

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Steam Next Fest – aktualności, wersje demonstracyjne i transmisje na żywo

Steam Next Fest to kilkudniowe wydarzenie, w trakcie którego gracze mogą wypróbować wersje demonstracyjne gier, porozmawiać z ich twórcami, obejrzeć transmisje na żywo i dowiedzieć się więcej o nadchodzących tytułach w Steam. Dla deweloperów Steam Next Fest to okazja do uzyskania pierwszych opinii od graczy i zbudowania społeczności na potrzeby nadchodzącej premiery.

  • Zagraj w demo: Najedź kursorem na dowolną grę, a natychmiast pojawi się przycisk do instalacji grywalnej wersji demonstracyjnej. Można wypróbować każdą z nich.
  • Oglądaj transmisje na żywo: Na górze strony wydarzenia znajdziesz harmonogram transmisji na żywo. W większości przypadków są to zespoły programistów, które uruchamiają swoją grę i odpowiadają na pytania widzów. Kliknięcie na ikonę czatu tuż pod transmisją na żywo pozwoli dołączyć do rozmowy.
  • Dodaj do listy życzeń swoje ulubione gry: gdy znajdziesz interesujący tytuł, wystarczy nacisnąć ikonę gwiazdki, która pojawia się w prawym górnym rogu. Otrzymasz powiadomienie e-mail, gdy ta gra zostanie wydana.

Route 66 Simulator: The Free Ride

Starsiege Deadzone

Synced

SlavicPunk: Oldtimer

Luna Abyss

Lies of P

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl