Televio Android TV – aktualizacja aplikacji

Televio Android TV – użytkownicy mogą już cieszyć się odświeżonym wyglądem nagrań i odcinków, a także korzystać z bardziej przejrzystego designu ustawień.

Televio Android TV

Telewizja internetowa Televio wypuściła kolejną aktualizację dla telewizorów i pozostałych urządzeń z systemem Android TV. Użytkownicy mogą już cieszyć się odświeżonym wyglądem nagrań i odcinków, a także korzystać z bardziej przejrzystego designu ustawień.

Televio stale pracuje nad udoskonalaniem swojej usługi i systematycznie wprowadza ulepszenia do oferowanych aplikacji. Wraz z rozpoczęciem sezonu letniego odbiorcy mogą spodziewać się kolejnych aktualizacji. Zwolennicy urządzeń z systemem Android TV mogli zauważyć już kilka nowości.

W aktualizacji na Android TV zwrócono uwagę na detale, które ułatwią poruszanie się po ustawieniach i zarządzanie nagraniami. Sprawdź, co dokładnie się zmieniło.

Odświeżony wygląd nagrań

W najnowszej aktualizacji duży nacisk postawiono na sposób prezentacji nagrań, aby użytkownicy mogli w prosty sposób zarządzać zapisanymi audycjami. Teraz ukazywane treści są w bardziej przejrzyste, dzięki czemu można szybciej odnaleźć filmy, seriale i programy.

Przejrzysty wygląd odcinków

Ulepszono również sposób prezentacji poszczególnych odcinków seriali i programów telewizyjnych. Jasno pokazane są dostępne sezony, a także ilość odcinków, które zawierają.

Intuicyjny wygląd ustawień

Odświeżono wygląd ustawień. Nowy interfejs jest intuicyjny i prostszy w obsłudze. Użytkownicy mogą szybciej odnaleźć interesujące ich opcje jak zmiana języka czy ustawienia audio i wideo.

„Systematycznie ulepszamy nasze aplikacje i udostępniamy nowe funkcje. Naszym celem jest udoskonalenie nawigacji, by była jak najbardziej intuicyjna, a także wprowadzenie zmian, które pozwolą zapewnić użytkownikom jeszcze lepsze wrażenia z korzystania z Televio” – mówi Brand Manager Televio Denis Bolješik.

W najbliższych tygodniach możemy spodziewać się kolejnych aktualizacji, także dla urządzeń mobilnych i aplikacji na przeglądarki internetowe.

Więcej o Televio

Televio to telewizja internetowa oferująca ponad 100 kanałów telewizyjnych, które można oglądać, korzystając z zaawansowanych funkcji. Usługa umożliwia zatrzymywanie, przewijanie i nagrywanie transmisji na żywo. Widzowie mogą oglądać audycje wstecz do 7 dni lub zapisywać filmy i seriale bezpośrednio w aplikacji. Na własne nagrania przeznaczono aż do 120 godzin.

Aplikacja Televio jest dostępna na wielu urządzeniach. Można ją pobrać dla wybranych modeli Smart TV Samsung i LG, a także dla telewizorów i dekoderów z systemem Android TV od dowolnego producenta (np. Sony, Philips, Sharp, Thomson). Platforma oferuje sprzedaż własnego dekodera Televio Media Box.

Recenzja Televio – telewizja jaką chcesz i gdzie chcesz

Usługa posiada też wsparcie dla Apple TV i Amazon Fire TV, a także dla technologii Chromecast i AirPlay. Działa we wszystkich przeglądarkach internetowych, co pozwala oglądać telewizję na komputerach i laptopach. Mobilna wersja aplikacji dostępna jest w sklepach Google Play i Apple Store, dzięki czemu z usługi można korzystać na telefonach i tabletach. Niewątpliwym udogodnieniem jest dostęp do aplikacji w zegarkach Apple Watch, która pozwala sprawdzić szybko ramówkę, ustawić przypomnienie o początku audycji lub posłuchać radia.

Televio działa w sieci od dowolnego dostawcy nie tylko w Polsce, ale w całej Unii Europejskiej.

Jeżeli nie korzystasz jeszcze z usługi, a chcesz ją wypróbować, to możesz to zrobić, subskrybując pakiet FAMILY już za 1 zł przez pierwszy miesiąc.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl