Powrót do szkoły – rozwijaj kreatywne umiejętności dzięki…

Powrót do szkoły – niezależnie od tego, czy uczniowie lub studenci chcą dopracować swój projekt, czy też zwiększyć swoją kreatywność, pomocą służą właśnie aplikacje i techniki programowe związane z platformą NVIDIA Studio.

Powrót do szkoły

Zbliżający się dużymi krokami powrót uczniów i studentów do szkół i uczelni sprawia, że już teraz rozglądają się oni za jak najlepszymi narzędziami uławiającymi naukę. Miedzy innymi studenci kierunków kreatywnych, takich jak fotografia, produkcja wideo, animacja, tworzenie gier, ilustrowanie lub projektowanie graficzne, mogą skorzystać z możliwości oferowanych przez ekosystem NVIDIA Studio, aby usprawnić swoje twórcze przedsięwzięcia.

 Recenzja D‑Link G416 – stacjonarny router 4G+ na urlopie

Powrót do szkoły – niezależnie od tego, czy uczniowie lub studenci chcą dopracować swój projekt, czy też zwiększyć swoją kreatywność, pomocą służą właśnie aplikacje i techniki programowe związane z platformą NVIDIA Studio.

  • NVIDIA Omniverse – przyspiesza pracę w aplikacjach 3D. Osoby zajmujące się np. animacją 3D mogą tworzyć niezwykle bogate i realistyczne efekty wizualne dzięki mnóstwu narzędzi dostępnych za pośrednictwem Omniverse.
  • NVIDIA Broadcast– chcesz profesjonalnie tworzyć podcasty lub prowadzić transmisje na żywo? Aplikacja NVIDIA Broadcast może przekształcić każde wnętrze w domowe studio. Funkcja usuwania szumów i pogłosu pomieszczenia wykorzystuje sztuczną inteligencję do eliminowania niepożądanych hałasów za naciśnięciem jednego przycisku, a funkcja kontaktu wzrokowego korzysta z SI, aby sprawić wrażenie, że patrzysz bezpośrednio w kamerę, nawet gdy spoglądasz w bok.
  • NVIDIA Canvas– początkujący adepci kierunków artystycznych mogą wykorzystać sztuczną inteligencję do przekształcania prostych pociągnięć pędzla w hiperrealistyczne krajobrazy. Twórcy mogą błyskawicznie edytować obrazy za pomocą różnych stylów malarskich i przenosić swoje prace do aplikacji Adobe Photoshop, w której mogą kontynuować ich udoskonalanie lub łączenie z innymi projektami.
  • Laptopy z certyfikatem NVIDIA Studio – szukasz komputera przenośnego, który zaspokoi Twoje wszelkie potrzeby? Laptopy z kartami graficznymi GeForce RTXwykorzystują moc wspieraną przez sztuczną inteligencję, aby przyspieszyć naukę, granie i tworzenie. Akceleruj aplikacje STEM (naukowe, techniczne, inżynieryjne i matematyczne), aby szybciej odrabiać lekcje, podrasuj najnowsze gry dzięki realistycznej grafice opartej na sztucznej inteligencji i uzyskaj dostęp do ekskluzywnej platformy kreatywnych narzędzi i technik NVIDIA Studio.

Kampania Powrót do szkoły firmy NVIDIA wystartowała 21 sierpnia, a jej partnerami są firmy KomputronikMedia Expertmorele, Sferis oraz x-kom. Wyróżnione promocje związane z laptopami z kartami graficznymi GeForce RTX prezentowane są na stronie https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/campaigns/back-to-school/

Poniżej kilka przykładów:

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl