IFA 2023: TelForceOne – przyszłość technologii użytkowej

Dwa tysiące wystawców z ponad 130 krajów z całego świata przedstawi swoją ofertę i nowości ze świata technologii użytkowej. Już we wrześniu rozpoczną się targi IFA w Berlinie, największe wydarzenie tego typu na świecie.

Wśród wystawców obecna będzie również firma TelForceOne, która już po raz kolejny będzie gościć w Berlinie. To idealna okazja do spotkania ze „starymi przyjaciółmi” z branży, ale też do poznania nowych partnerów biznesowych. Czym są targi IFA i czego spodziewać się po tegorocznej edycji?

IFA  – targi, które zmieniają oblicze technologii użytkowej

Jesienią targi IFA czynią Berlin światową stolicą w dziedzinie technologii użytkowej. Co roku w trakcie trwania wydarzenia prezentowane są nowe technologie, urządzenia oraz rozwiązania, które odmieniają naszą codzienność. To tam mogliśmy zobaczyć pierwsze europejskie radio samochodowe, kolorowy telewizor czy popularny kiedyś magnetowid. Sam Albert Einstein otwierał jedną z edycji w 1930 roku. Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie w kompleksie Messe Berlin między 1 a 5 września. Spokojnie, na targach IFA odnajdą się nie tylko technologiczni specjaliści.

Test Logitech MX Keys S – zamień mowę na tekst, wycisz/wyłącz mikrofon i menu z emoji

Co roku wydarzenie odwiedzane jest przez ponad 180 tys. pasjonatów technologii, inwestorów oraz osób ciekawych nowych rozwiązań. Na zainteresowanych czeka wiele wydarzeń, prelekcji i spotkań z liderami w dziedzinie nowoczesnych technologii. Ponadto uczestnicy będą mogli poznać ekipy ponad dwóch tysięcy wystawców tegorocznej edycji. Po raz trzeci na targach obecna będzie również polska grupa kapitałowa TelForceOne, która w zeszłym roku została wyróżniona pierwszym miejscem w konkursie „Wystawy roku 2022” organizowanym przez Polską Izbę Handlu. Firma świetnie odnajduje się w międzynarodowym towarzystwie targów i co roku daje wgląd do swojej odświeżonej oferty ponad 30 tysięcy produktów. Co będziemy mogli zobaczyć w tym roku?

TelForceOne

TelForceOne, czyli sprawdzone rozwiązania w zakresie nowych technologii

            Kim jest TelForceOne? Wbrew pozorom nie jest to firma produkująca samoloty dla air force one. To producent technologii użytkowej oraz sprzętu GSM, który już od ponad 22 lat dostarcza sprawdzone rozwiązania i kreuje własne marki. W portfolio grupy kapitałowej można zobaczyć takie brandy jak Forever, Maxlife, Setty myPhone czy Hammer. Obecność TelForceOne na targach IFA  w Berlinie jest jak najbardziej zrozumiała, to okazja do spotkania z partnerami z całego świata, wymienienia doświadczeń z ekspertami w branży oraz możliwość przedstawienia swojej oferty szerszej grupie odbiorców.

W tym roku możemy liczyć na odświeżenie wizerunku całej grupy kapitałowej. Tegoroczne stoisko oraz jego forma zainspirowane zostały przepływem energii oraz światem nowoczesnych technologii, nawiązując jednocześnie do identyfikacji wizualnej marki. Efekt na pewno będzie powiewem świeżości w historii firmy. Na stoisku każdego dnia będą czekać jak zwykle życzliwi i uśmiechnięci gospodarze, którzy z chęcią podzielą się doświadczeniem i przedstawią topowe produkty wszystkich marek wchodzących w skład grupy kapitałowej.

Test Tapo C510W – jak zabezpieczyłem działkę przed wyjazdem na urlop?

Zniszcz nudę, łap kolor, a nawet jeszcze więcej!

            Co roku każdy z wystawców przygotowuje niespodzianki i nowości, które prezentuje na stoisku. W tym roku nie będzie inaczej, również eksperci z TelForceOne przygotowali kilka premier na tegoroczną edycję targów IFA. Zobaczymy zupełnie nową markę Colorum, stworzoną dla osób interesujących się modą i trendami. Oferowane produkty kolorami oraz designem generują wewnętrzną siłę i pewność siebie. Dają możliwość kreowania własnego stylu poprzez elektronikę użytkową. W ofercie marki znajdziemy kolorowe smartwatche, wyposażone w wiele praktycznych funkcji. Wiemy jednak, że portfolio Colorum wkrótce się poszerzy. Na targach producent uchyli przed nami rąbek tajemnicy.

Wystawca przygotował znacznie więcej, na stoisku będziemy mogli zobaczyć nowości oraz topowe produkty GSM. Poznamy wiele opcji szybkiego ładowania, zobaczymy stacje ładowania 5 w 1 czy odkryjemy odświeżony wizerunek marki Setty. Dodatkowo nie zabraknie popularnych smartwatchy Forever, które jak informuje producent, mają stanowić wsparcie w naszych codziennych wyzwaniach i aktywnościach. Firma zadba również o bezpieczeństwo smartfonów, prezentując ploter od Forevera. Urządzenie może wyciąć dedykowaną folię ochronną do 17 tysięcy różnych urządzeń, nie tylko smartfonów, ale również tabletów i laptopów. Oczywiście TelForceOne nie zapomniało o najmłodszych i zaprezentuje szeroką gamę produktów dziecięcych, od smartwatchy z lokalizacją GPS, aż po interaktywne tablice rysunkowe oraz długopisy 3D.

Na stoisku nie zabraknie także, wchodzącej w skład grupy, firmy mPTech. Polski producent smartfonów, smartwatchy oraz laptopów zaplanował moc atrakcji. Odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć m.in. najnowszy model HAMMER BLADE 4 z termometrem na podczerwień, który miał swoją premierę na początku sierpnia, oraz nowe smartwatche od myPhone. Czekają nas również prezentacje nadchodzących premier. Marka myPhone planuje po raz pierwszy pokazać nową linię smartfonów (myPhone N23), która jeszcze w tym roku zadebiutuje na rynku, a techbite zaprezentuje laptopy, które już we wrześniu trafią do oferty. Odwiedzający stoisko będą mogli osobiście sprawdzić wytrzymałość i praktyczne funkcjonalności wzmocnionych smartfonów HAMMERA na specjalnie przygotowanym stoisku.

Jedno jest pewne, przestrzeń TelForceOne będzie wypełniona nowoczesną technologią użytkową. Kolejna już, 99 edycja targów IFA przyciągnie wielu pasjonatów nowych technologii oraz inwestorów z całego świata. Warto odwiedzić Berlin pomiędzy 1 a 5 września, a na pewno niejedna rzecz będzie w stanie was zaskoczyć.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl