Test Huawei Watch GT 4 Elite – stylowy, kobiecy i można go bardzo polubić

Podsumowanie

Huawei Watch GT 4 41 mm to bardzo ładny zegarek – stylowy, kobiecy i można go bardzo polubić. Pod kątem wykonania jak zwykle Huawei stanął na wysokości zadania i dostarczył nam bardzo dopracowane urządzenie. Szkoda tylko, że tak mało się zmienia w jego wnętrzu względem poprzedników.

Naprawdę bardzo lubię zegarki tego producenta, bo sama jeden używam, ale jako użytkownik Huawei Watch GT 3 pro ceramik nie widzę, żadnego rozsądnego argumentu na wymianę na nowy model. Chciałabym wreszcie doczekać się np. płatności NFC czy obsługi słuchawek w taki sposób jak jest w Huawei Watch Buds.

Dodatkowo po spotkaniu z Huawei Watch 4 Pro zmartwiło mnie, że mapy nie zostały podobnie obsłużone (czyli bez potrzeby instalowania aplikacji na telefonie) czy nie ma odpowiedzi na SMS czy notyfikację z zegarka. Wiem, że coś musi się różnić między PRO a GT, ale to są rzeczy wyłącznie programowe i mogłyby się pojawić również w wersji damskiej, a tak kobiety zostały trochę poszkodowane i chcąc mieć naprawdę fajny i dopracowany model muszą jednak sięgnąć po duży Huawei Watch 4 Pro. Jako kobieta czuję zatem mały niedosyt.

Diana (Technosenior)

Huawei Watch GT 4 Elite dostarczony został przez Huawei dla przeprowadzenia testu dla Czytelników TECHNOSenior

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl