Kärcher KM 70/20 C – zamiatarka ręczna

Kärcher KM 70/20 C – dzięki swoim kompaktowym rozmiarom i łatwości manewrowania, zamiatarka ręczna jest idealnym towarzyszem do zamiatania. Praca przy użyciu urządzenia jest wykonywana szybciej niż przy pomocy tradycyjnej miotły.

Kärcher KM 70/20 C
Kärcher KM 70/20 C

Regularne zamiatanie terenu to niezbędny element dbałości o reprezentacyjny wygląd przestrzeni zewnętrznej. Niestety, klasyczna miotła często nie radzi sobie z brudem i kurzem – zamiast je skutecznie usunąć, tylko je podnosi. Aby ułatwić jesienne porządki wokół różnych obiektów, firma Kärcher wprowadziła na rynek nową, ręczną zamiatarkę KM 70/20 C, która idealnie sprawdzi się w budownictwie czy też hotelarstwie. Z łatwością poradzi sobie z usuwaniem brudu z placów warsztatowych, zamiataniem ścieżek i tarasów, a także wykończeniem nowego osiedla przed przekazaniem kluczy właścicielom.

Szybkość i efektywność działania

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Nowa zamiatarka ręczna KM 70/20 C, dzięki swoim kompaktowym rozmiarom i łatwości manewrowania, jest idealnym towarzyszem do zamiatania. Praca przy użyciu urządzenia jest wykonywana siedem razy szybciej niż przy pomocy tradycyjnej miotły, co znacząco pozwala zaoszczędzić cenny czas i energię. Co więcej, ulepszona szczotka walcowa sprawia, że urządzenie niezawodnie usuwa ponad 95 procent luźnego brudu, a opcjonalnie dostępny wariant z dwiema szczotkami bocznymi zapewnia lepsze rezultaty podczas zamiatania blisko krawędzi. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań sprawia, że praca zamiatarką jest nie tylko szybsza, ale też o wiele bardziej komfortowa niż tradycyjne zamiatanie.

Karcher – czyste auto i ogród za pomocą jednego urządzenia

Zwiększony komfort pracy

Zamiatarka ręczna KM 70/20 C marki Kärcher dba nie tylko o skuteczne usuwanie brudu, ale także o zdrowie użytkownika. Filtry przeciwpyłowe zamontowane z tyłu urządzenia zatrzymują drobne cząsteczki w zamiatarce, nie pozwalając na ich wydostanie się na zewnątrz. Zapewniają one lepszą cyrkulację powietrza w pojemniku i odfiltrowują cząsteczki kurzu z powietrza wylotowego, chroniąc użytkownika przed wdychaniem pyłu. Filtry są łatwo dostępne i można je szybko wymienić. Dodatkowo, urządzenie posiada schowek na akcesoria, takie jak wiadro czy szufelka i szczotka, które można zabrać ze sobą.

Aby dowiedzieć się więcej o akcesoriach lub uzyskać porady dotyczące danego zastosowania, wystarczy zeskanować specjalny kod QR na urządzeniu.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl