Pokémon Trading Card Game Classic – gra karciana

Gra karciana Pokémon Trading Card Game Classic będzie dostępna już wkrótce i zapewni Trenerom jeszcze lepsze doznania z gry Pokémon TCG

Firma Pokémon Company ogłosiła dziś, że gra karciana Pokémon Trading Card Game Classic, zaprezentowana w Dniu Pokémonów 2023 roku, będzie dostępna u sprzedawców detalicznych biorących udział w programie począwszy od 17 listopada 2023 r.

Pokémon Trading Card Game Classic, kolekcja premium Pokémon TCG stworzona w ramach współpracy pomiędzy Pokémon Company, Creatures Inc. a firmą projektową Nendo, została zaprojektowana jako podstawowy zestaw do gry dla każdego fana Pokémon TCG. Pokémon Trading Card Game Classic w nowej, sportowej wersji, zawiera wszystko, czego potrzebują fani, aby grać i zbierać karty Pokémon TCG, w tym wstępnie skonstruowane talie i akcesoria do rozgrywek — wszystkie z nich zostały specjalnie zaprojektowane w taki sposób, aby były zarówno atrakcyjne wizualnie, jak i funkcjonalne, zapewniając doskonałe wrażenia podczas gry.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Pokémon Trading Card Game Classic zawiera trzy wstępnie skonstruowane talie na czele z kultowymi kartami z historii Pokémon TCG, w tym rekonstrukcje Base Set Venusaur, Charizard i Blastoise. Każda talia zawiera 60 foliowanych kart i jednego z trzech pierwszych partnerów Pokémonów Kanto: Bulbasaur, Charmander lub Squirtle. Oprócz klasycznych kart, w zestawie znajdują się karty zupełnie nowe, umożliwiające graczom tworzenie nowych strategii. W nowych kartach znajdują się: Lugia ex, Ho-Oh ex, Suicune ex, Sun Seed, Scorching Charcoal, Drops in the Ocean i Mr. Mime – karta wydana wcześniej wyłącznie w Japonii.[1]

W Pokémon Trading Card Game Classic Trenerzy zostaną również wyposażeni w następujące elementy:

  • Wysokiej jakości plansza do gry zawierająca strefy do umieszczenia kart na powierzchni wykonanej z najwyższej klasy tkaniny, a dodatkowo przegródkę, w której mieszczą się maksymalnie trzy talie i zestaw narzędzi ze wszystkimi akcesoriami niezbędnymi do rozgrywki.
  • Kompletny zestaw narzędzi, w którym znajduje się wystarczająca ilość akcesoriów do rozgrywki dla dwóch graczy, w tym kumulujące się liczniki obrażeń, trójwymiarowe znaczniki trucizny i oparzenia oraz metalowe kule, które zastępują monety Pokémon.
  • Intuicyjne liczniki obrażeń i znaczniki warunków specjalnych, posiadające jasne kolory i wyjątkowe, stożkowe oraz pierścieniowe kształty, umożliwiają graczom szybkie obliczenie całkowitej liczby obrażeń i określenie warunków specjalnych.
  • Eleganckie koszulki na karty i pudełka na talie, dzięki starannemu wykonaniu pozwalają skupić wzrok na grafice kart, a jednocześnie chronią trzy wstępnie skonstruowane talie i umożliwiają łatwe przechowywanie kart, gdy nie są używane.

Więcej informacji na temat Pokémon Trading Card Game Classic można znaleźć tutaj.

***

[1] Za wyjątkiem podstawowych kart Energii, karty zawarte w Pokémon Trading Card Game Classic nie mogą być używane w rozgrywkach turniejowych.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl