Nowoczesne metody płatności

Zakupy przez internet są coraz bardziej popularne, również dzięki nowoczesnym metodom płatności. Dużym zainteresowaniem konsumentów cieszą się zwłaszcza płatności odroczone. Umożliwiają one zakup towarów i usług online w sposób wygodny i przemyślany. Dlaczego warto korzystać z nowoczesnych form płatności? Przekonaj się o tym ze Smartney!

Nowoczesne metody płatności odroczonych – paySmartney

paySmartney to usługa płatności odroczonych dostępna w wielu sklepach internetowych. “Kup mądrzej, zapłać później” to zdanie, które trafnie opisuje sposób działania tej metody. Dlaczego? Dzięki paySmartney możesz kupić przez internet wybrane towary lub usługi teraz, a zapłacić za nie nawet za 30 dni. To korzystne rozwiązanie, które pomaga rozsądnie zarządzać własnym budżetem. Usługa pozwala uniknąć zamrażania własnych środków podczas zakupów online.

metody płatności

W ten sposób możesz zamówić ubrania, sprzęty, meble, akcesoria i inne rzeczy, wypróbować je w domowym zaciszu i zdecydować, czy chcesz je zatrzymać, czy zwrócić. Nowoczesna metoda płatności paySmartney umożliwia więc kupno większej liczby towarów do przetestowania i zapłatę tylko za te przedmioty, których nie zwracasz do sprzedawcy. Dzięki temu nie musisz czekać na zwrot pieniędzy ze sklepu na swoje konto. Taka operacja może potrwać nawet kilkanaście dni i w tym czasie nie wykorzystasz swoich środków na inne cele.

Co więcej, nowoczesne formy płatności oferowane przez Smartney pozwalają na szybkie korzystanie z okazji i promocji w sklepach internetowych. Wiele marek organizuje promocje ograniczone czasowo, przez co możesz stracić atrakcyjną ofertę przedmiotów czy usług. Nie przegap okazji na zakupy, o których myślisz od dawna tylko ze względu na brak wolnej gotówki. Z paySmartney nie musisz się o to martwić — kupisz dziś, a zapłacisz za 30 dni.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Nowoczesne formy płatności na raty ze Smartney

Smartney oferuje również zakupy ratalne. Te nowoczesne metody płatności pozwalają skorzystać z wysokiej kwoty finansowania — aż do 20 000 złotych. Minimum formalności oraz możliwość płacenia zarówno online, jak i w punktach stacjonarnych sprawiają, że zakupy ze Smartney są szybkie i mądrze finansowane. Spłatę masz rozłożoną nawet na 36 miesięcy, dzięki czemu raty nie obciążą tak bardzo Twojego miesięcznego budżetu. Nie bój się korzystać z nowoczesnych form płatności — w Smartney warunki są przejrzyste i sprzyjają mądrym wyborom zakupowym.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl